Gwiazda serialu Netflix „Szkoła Dla Elity” Manu Rios w kontrowersyjnej sesji dla Man About Town

Ten edytorial przejrzysz w minutę

Manu Rios, to jedna z największych gwiazd znanego z kontrowersyjnych scen seksualnych serialu Netflix „Szkoła Dla Elity. Aktor nie tylko stał się główną postacią piątego już sezonu serii, ale też najbardziej rozpoznawalnym członkiem „elity”. Jest najchętniej wyszukiwanym aktorem w mediach społecznościowych oraz niemal nie schodzi z okładek męskich magazynów.

Manu Rios nie ma też problemów z rozbieraniem się przed obiektywem. Potwierdził to choćby przy nagrywaniu kolejnych odcinków serialu, jak również przy realizacji najnowszej sesji dla znanego magazynu Man About Town.

Manu Rios, Man About Town SS22

Aktor podczas odważnej sesji został sfotografowany przez Giampaolo Sgurę na sezon Wiosna/Lato 22. Manu ma na sobie raczej niewiele, a jeśli już, to na przykład spódnicę i szalik Louis Vuitton.

Manu Rios wears Louis Vuitton by Giampaolo Sgura
Hiszpańska gwiazda serialu Netflix „Szkoła Dla Elit” Manu Rios pojawia się na scenie w Louis Vuitton na okładce numeru SS22 Man About Town.

beyondjay Tumblr blog with posts - Tumbip.com

Kim jest Manu Rios i jak zaczynał karierę?

Jak donosi internet i Wikipedia, Manu Rios urodził się 17 grudnia 1998 w Calzada de Calatrava. W wieku 9 lat wystąpił w programie reality show z Kastylii-La Manchy. Wtedy również nagrywał covery piosenek i wstawiał je na serwis Youtube. Tańczył balet klasyczny i street dance. Wziął udział w przedstawieniu teatralnym Nędznicy.

MANU RIOS: A Prince in New Clothes by Giampaolo Sgura | Image Amplified

Manu Rios – Pierwsze kroki w świecie mody

Zanim na dobre zajął się aktorstwem, najpierw wkroczył do świata mody dzięki już nieco zapomnianemu serwisowi Tumblr, przez co firmy takie jak Dior i Pull and Bear były zainteresowane współpracą. Wystąpił na wybiegach m.in. w MadrycieBarcelonieMediolanieAmsterdamiePekinie i Los Angeles. W 2020 roku został hiszpańskim influencerem z największą liczbą obserwatorów na portalu społecznościowym Instagram, gdzie zgromadził ponad 7 milionów obserwujących.

Manu Rios – debiut aktorski

Zadebiutował na ekranie w 2002 roku w filmie ¿Dónde está?. Powrócił do aktorstwa w 2014 roku, gdy zagrał w serialu Chiringuito de Pepe. W 2021 roku odegrał jedną z głównych ról w serialu Szkoła dla Elity.

Fit Famous Males (@FitFamousMales) / Twitter

mateszatesz Tumblr blog with posts - Tumbip.com

manu rios (@manurios) • fotos e vídeos do Instagram em 2022 | Anjos

MANU RIOS: A Prince in New Clothes by Giampaolo Sgura | Image Amplified

Źródło: Man About Town

Arón Piper na okładce Elle Man México

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.