Netflix prezentuje swoje premiery na grudzień 2023

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Grudzień zaskoczy widzów nie tylko wyjątkową kolekcją świąteczną, ale również wyczekiwanymi nowościami.

To miesiąc, który na platformie Netflix obiecuje dostarczyć nie tylko magii i ciepła świąt, ale także ekscytujących przygód i wzruszających historii.

Oto przegląd najciekawszych premier, które zaplanowano na grudzień:

„Berlin”

Netflix postanowił zakończyć ten rok z przytupem, oferując widzom bardzo obiecujące tytuły. Jednym z najbardziej wyczekiwanych jest “Berlin”, czyli spin-off bijącej rekordy popularności hiszpańskiej produkcji “Dom z papieru”. Ośmioodcinkowy serial ukaże losy jednego z ulubionych bohaterów tej serii, tytułowego Berlina. Akcja tej produkcji toczy się na długo przed wydarzeniami ukazanymi w „Domu z papieru”. Widzowie poznają głodnego przygód i adrenaliny geniusza wśród złodziei, który nie wie jeszcze o swojej chorobie i ma apetyt na warte miliony klejnoty. Serial będzie miał swoją premierą 29 grudnia.

„1670”

Z początkiem miesiąca na Netflix wkracza satyryczna podróż w czasie, przenosząc nas w sam środek polskiej szlachty XVII wieku. To nie jest typowy historyczny serial. To kawałek historii odbity w zwierciadle czarnego humoru, absurdów i… błota.

W zabawnej satyrze z roku 1670, młody i ambitny właściciel ziemski Jan stara się stać najbardziej znanym polskim szlachcicem, a przy okazji rozwiązuje rodzinne problemy oraz ściera się z buntującymi się chłopami. Śmieszne sytuacje i absurdalne konflikty tworzą komiczny mikrokosmos Polski tamtych czasów.

Czy Jan zdoła spełnić swoje marzenia o sławie? W tej satyrycznej opowieści na platformie Netflix nie brakuje humoru, zwrotów akcji i niezapomnianych chwil rozrywki. Premiera już 13 grudnia.

„Rebel Moon – część 1: Dziecko ognia”

W odległej kolonii na skraju galaktyki, spokój zostaje zakłócony przez nadchodzące armie tyrana, które stanowią poważne zagrożenie dla mieszkańców. W obliczu niebezpieczeństwa, nadzieją na przetrwanie staje się tajemnicza nieznajoma, która mieszka wśród nich.

To opowieść o desperackiej walce o przetrwanie, gdzie losy całej kolonii spoczywają w rękach tej enigmatycznej postaci. Czy potrafi ona zmienić bieg wydarzeń i stawić czoła potężnym armiom tyrana? Tajemnice i napięcie rozbudują atmosferę tej epickiej sagi.

Premiera tej fascynującej serii na platformie Netflix już 22 grudnia. Czy widzowie zostaną wciągnięci w tę galaktyczną przygodę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji i emocji?

„Uciekające kurczaki: Era nuggetsów”

To wyczekiwany sequel uwielbianego filmu „Uciekające kurczaki” z 2000 roku. Nieustraszona banda kurczaków ponownie łączy siły, aby ocalić swój gatunek przed tajemniczym zagrożeniem ze strony pobliskiej farmy. To zabawna i pełna przygód opowieść, w której kurczaki muszą współpracować, by uratować siebie i swoją społeczność. Czy zdołają przeciwdziałać zagrożeniu ze strony farmerów?

Premiera tej animacji już 15 grudnia. Czekają nas śmiech, przygoda i emocje na wielką skalę!

„Maestro”

„Maestro” to niezwykły film, który opowiada o nieposkromionej, trwającej całe życie miłości Leonarda Bernsteina i Felicii Montealegre Cohn Bernstein. To hołd dla życia, sztuki i znaczenia rodziny. Ten film przeniesie nas w świat pasji, talentu i emocji, które towarzyszyły temu wyjątkowemu małżeństwu. Czy widzowie także zakochają się w tej historii?

Premiera już 20 grudnia na Netflix. Nie przegap tej fascynującej podróży przez życie i miłość.

„Święta jak zwykle”

6 grudnia swoją premierę będzie miał film „Święta jak zwykle”, gdzie Thea zabiera na święta swojego narzeczonego Jashana do swojego rodzinnego domu, aby uczcić zaręczyny. Jednak zderzenie jego indyjskich korzeni z norweskimi tradycjami rodziny Thei sprawia, że święta nie są tak idylliczne, jakby się wydawało. To komedia pełna zabawnych sytuacji i kulturowych kontrastów. Jak poradzą sobie Thea i Jashan w tym świątecznym zamieszaniu?

 

Źródło: Materiały prasowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.