Furiosa: Saga Mad Max – Jest Zwiastun!

Ten artykuł przeczytasz w mniej w minutę

Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth występują w filmie „Furiosa: Saga Mad Maxa”, dziele laureata Oscara, George’a Millera. Jest to bardzo oczekiwany powrót do kultowego dystopijnego świata, który Miller stworzył ponad 30 lat temu dzięki fundamentalnym filmom z serii „Mad Max”.

Miller ponownie otwiera nowy rozdział, oferując zupełnie nową, oryginalną, samodzielną akcję, która ujawni początki niezwykle silnej postaci z wielokrotnie nagradzanego Oscarami, światowego hitu „Mad Max: Na drodze gniewu”.

Miller wraz ze swoim długoletnim współpracownikiem, Doug Mitchellem, który był nominowany do Oscara (za produkcję filmów takich jak „Mad Max: Na drodze gniewu” i „Babe”), odpowiadają za produkcję nowego filmu pod auspicjami australijskiej wytwórni Kennedy Miller Mitchell. Film ten realizowany jest przez Warner Bros. Pictures oraz Village Roadshow Pictures.

Gdy świat upadł, młoda Furiosa (Anya Taylor-Joy) zostaje porwana z Zielonego Miejsca Wielu Matek i wpada w ręce wielkiej Hordy Motocyklistów dowodzonej przez Wodza Dementusa (Chris Hemsworth). Przemierzając Pustkowie, natrafiają na Cytadelę, której przewodniczy Immortan Joe. Podczas gdy dwaj Tyrani walczą o dominację, Furiosa musi przetrwać wiele prób, gromadząc środki, aby znaleźć drogę do domu.

Obsada

Scenariusz nowego filmu został napisany przez Millera we współpracy z Nico Lathourisem, który także był współscenarzystą „Mad Max: Na drodze gniewu”. Za zdjęcia odpowiada Simon Duggan, znany z filmów „Przełęcz ocalonych” i „Wielki Gatsby”.

W obsadzie filmu, obok Anyi Taylor-Joy i Chrisa Hemswortha, zobaczymy również takich aktorów jak Tom Hardy, Matt de Souza, Chong Wei Zhang, Denise Davidson, Tom Burke oraz Lachy Hulme.

Premiera filmu  została zaplanowana na 24.05.2024r.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.