Kultowy adidas Stan Smith, czyli styl i ekologia w jednym

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

3

Adidas Stan Smith przez dekady pozostawały niezmienne i stały się ikoną. Cała męska redakcja mensider.com również to potwierdza, ponieważ z przyjemnością chodzimy w tych modelach nie tylko latem. Przez wiele lat były symbolem tego, jakie mogą i powinny być buty o sportowym charakterze, jednocześnie świetnie pasujące do casualowych stylizacji.

Teraz jednak nadszedł czas na zmianę – nie w tym jak wyglądają – ale w tym, w jaki sposób są tworzone. Styl i ekologia łączą się w nowych adidas Stan Smith. Dzięki cholewce PRIMEGREEN wykonanej w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu, kultowa sylwetka jest teraz naprawdę̨ ponadczasowa. Nieskazitelny i klasyczny styl oraz troska o środowisko – nowe adidas Stan Smith doskonale definiują, czym są buty przyjazne naszej planecie. I nam się to bardzo podoba!

Nowy model Stan Smith odzwierciedla założenia marki adidas, która zmierza do tego, by ograniczyć ilość plastikowych odpadów. Do 2024 roku adidas chce wykorzystywać tylko poliester pochodzący z recyklingu. Zmieniając swoje kultowe modele w zrównoważony sposób, robi jeden, ale ważny krok w kierunku czystszej przyszłości.
Kolekcja Stan Smith to nie tylko klasyka, ale też modele inspirowane postaciami z komiksów i filmów Disneya, Pixara, Marvela i Star Wars. Kermit, Groot, Yoda, WALL-E, Rex i The Hulk – każdy model prezentuje detale zaczerpnięte ze świata tych dobrze znanych bohaterów, dla których proekologiczne działania nie są czymś obcym.
Już czas, by zacząć działać i wybierać bardziej ekologiczne, wyraziste sneakery.
adidas Stan Smith są dostępne na: www.adidas.pl/stan_smith

 

3 Komentarze
  1. coffee shop ambience mówi

    coffee shop ambience

  2. water sounds mówi

    water sounds

  3. jazz music mówi

    jazz music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.