EKIPA zagra koncert w Krakowie! Kiedy i po ile bilety?

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

0

Po raz pierwszy w Krakowie koncert zagra Ekipa Friza. Youtuberzy będą promować swoją debiutancką płytę, która ujrzy światło dzienne już w czerwcu tego roku. Obecnie jest dostępna w preorderze. Friz zapowiedział, że koncert odbędzie się w kameralnej formule.  Jak zdobyć bilety? Po ile są? 

Koncert Friza w Krakowie! To najbardziej wyczekiwane wydarzenie muzyczne przez wszystkich fanów Karola Wiśniewskiego. Friz wraz z całą Ekipą zagrają koncert, który będzie promował debiutancki album Youtuberów. Jeżeli zamówiłeś już najnowszą płytę w preorderze, to istnieje szansa, że trafi do Ciebie jeszcze w czerwcu.  Jeżeli ciekawi Was gdzie kupić wejściówki na koncert Ekipy i ile trzeba za nie dać,  to znamy odpowiedzi na te pytania!

Koncert Friza w Krakowie. Data wydarzenia

W swoim ostatnim materiale video, opublikowanym w poniedziałek, 17 maja 2021r., Friz podzielił się ze swoimi fanami informacją, że krakowski koncert Ekipy odbędzie się w sobotę, 26 czerwca 2021r.

Koncert Friza w Krakowie. Cena biletu

Aby pojawić się na widowni i posłuchać YouTuberów trzeba będzie się sporo wykosztować. Z kieszeni zniknie nam 420 złotych. Oprócz biletu kolekcjonerskiego, w jego cenie otrzymamy również:

  • neonowe okulary,
  • bawełnianą bandanę EKIPY,
  • nerkę z pinem,
  • puszysty kapelusz typu buckethat,
  • album „EKIPA – Sezon 3 DELUXE”

Koncert Friza w Krakowie. Gdzie zdobyć bilet?

Bilety na  koncert Ekipy Friza są dostępne wyłącznie na stronie internetowej sezon3ekipa.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.