Kto pamięta portal nasza-klasa? Dziś ostatni dzień jego funkcjonowania

Ten artykuł przeczytasz w minutę

3

Kultowy, niebiesko-zielony polski serwis społecznościowy sprzed ery Facebooka, Nasza-Klasa kończy dziś swoją działalność. To ostatni dzwonek, aby powspominać stare dobre czasy oraz pobrać archiwalne zdjęcia. Dlaczego Nasza-Klasa nie będzie już istnieć? Informacje na ten temat, znajdziecie poniżej.

 

Nasza-Klasa to klasyk sprzed ery Facebooka. Platforma społecznościowa umożliwiała założenie konta, dodawanie zdjęć, komentowanie wpisów, a nawet wysyłanie wiadomości. Pierwotnym założeniem serwisu, była możliwość odnalezienia swoich kolegów i koleżanek ze swoich szkolnych lat i odnowienia z nimi kontaktu.

nk.pl

Kiedy pojawił się Facebook, gigant w kwestii społeczności internetowej, Nasza-Klasa zaczęła tracić na popularności, a coraz więcej użytkowników decydowało się na przejście do platformy stworzonej przez Marka Zuckerberga. Coraz mniej nowych użytkowników, a stare konta były mało używane lub nawet wcale! Aby rozwiązać problem, właściciele serwis, czyli Ringier Axel Springer Polska, postanowili zmienić portal społecznościowy w serwis z grami online

Nasza-Klasa: Kiedy koniec?

Klamka zapadła. Użytkownicy popularnego przed laty serwisu rozstaną się z nim dziś o 23.59. To ostatni moment, aby zalogować się na platformę i pobrać swoje stare zdjęcia.

Serwis NK.pl zostanie zamknięty 27 lipca o godz. 23:59, ale sam adres strony pozostanie aktywny, bo pozostaną tu informacje o zamknięciu serwisu” – mówi kierownik Komunikacji Zewnętrznej w Ringier Axel Springer Polska.

Jak podkreśla – „RASP jest wciąż otwarty na propozycje dotyczące marki Nasza Klasa.”

Nasza-Klasa: Trwałe usunięcie wszystkich danych

Jeżeli obawiasz się, że Twoje zdjęcia i inne dane pozostaną w sieci, to nie musisz się tym martwić. Właściciel portalu deklaruje, że wszystkie konta zostaną trwale usunięte wraz z znajdującymi się tam danymi.

3 Komentarze
 1. focus music mówi

  focus music

 2. nimabi mówi

  Thank you very much for sharing, I learned a lot from your article. Very cool. Thanks. nimabi

 3. school sex mówi

  What’s up to all, how is everything, I think every one is getting more
  from this web page, and your views are fastidious for new visitors.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.