Friz pokazał wielkie serce – przekazał datek dla powodzian

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

3

Młody Youtuber błyskawicznie zareagował na tragedię, jaka spotkała mieszkańców południowej części Polski. Friz postanowił rozdać dużą sumę pieniędzy, mieszkańcom, którzy najbardziej ucierpieli w czasie powodzi.

Pomimo młodego wieku 25-letni Friz prowadzi dobre życie. Mieszka z przyjaciółmi w wielkiej willi, wozi się drogim samochodem, inwestuje w swój biznes oraz zwiedza cały świat, wypoczywając drogich hotelach. Karol Wiśniewski jest osobą, która zapracowała na swój sukces i wciąż przełamuje kolejne bariery.

Warto również zaznaczyć, że oprócz dużego portfela, ma także wielkie serce do pomocy innym. Friz rozdał dom w zabawie papier, kamień, nożyce, a także wyposażył w profesjonalny sprzęt strażacki OSP w Rokitnie Szlacheckim. Teraz m wraz ze swoją Ekipą, zareagował na tragedię ludzi, tracących całe majątki po ostatnich powodziach, które przeszły przez Polskę.

Ekipa Friza – pomaga ofiarom powodzi

Friz przekazał poszkodowanym środki pieniężne, które choć trochę ułatwią naprawienie szkód i zniszczeń. Youtuber odwiedził kilka domostw w Krzyszkowicach (woj. małopolskie) i przekazał w sumie 50 tysięcy złotych, które, chociaż w małym stopniu pomogą naprawić szkody.

„Niedaleko Zakopanego, w stronę Krakowa, swoją drogą to są okolice, w których mieszka moja rodzina, przeszła ogromna fala powodziowa, przez którą ludzie mają poniszczone całe domy. Pojechaliśmy tam, żeby im pomóc” – powiedział Karol Wiśniewski.

 

„Wiem, że skala zniszczeń jest duża i te pieniądze to kropla w morzu. Mam nadzieję, że przydadzą się przy wszystkich naprawach. Przyjechaliśmy, żeby pomóc i pan na pewno wykorzysta te pieniądze dobrze, lepiej. Państwu na pewno przydadzą się lepiej.” – mówi Friz do jednego z obdarowanych.

Z pewnością gest wykonany przez Karola Wiśniewskiego, zapadnie w pamięć osobom, którym pomógł.

3 Komentarze
  1. Adam mówi

    Przy tych pieniądzach, które zbijają w sieci i w handlu mogliby odpalić więcej.. ale lepszy rydz niż nic

  2. binance code mówi

    Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

  3. skapa binance-konto mówi

    Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.