Jak ubrać się na święta według Tommiego

Ten artykuł przeczytasz w minutę

3

Nie ma co się oszukiwać. Koniec listopada to idealny moment, by bloki reklamowe wszystkich mediów zmieniły się w niekończący się festiwal świątecznego szaleństwa. Marki walczą o naszą uwagę, bo wiedzą, że czym szybciej tym lepiej, a przepychanie między półkami w grudniu, nie sprzyja skupieniu. I zawsze pozostaje pytanie, jak się ubrać na zimowe wieczory, spacery, spotkania z rodziną i przyjaciółmi?

Tommy Hilfiger przychodzi z pomocą i przedstawia swoją najnowszą kampanię modową, która łączy ducha świąt z ciepłym podejściem do zimowego sezonu, witając stare i nowe tradycje oraz świeże początki, jednocześnie celebrując nowojorskie dziedzictwo.

Radosna wycieczka Tommy’ego Hilfigera polega na odzyskaniu wspomnień i czystej radości z okresu świątecznego, jednocześnie patrząc z optymizmem w przyszłość, w erze smutnej, co by nie mówić pandemii. Chwile radości pojawiają się na tle znanych zabytków Nowego Jorku.

Kampania pod hasłem „Wakacje jak…” przedstawia stylowych modeli Tommy Hilfiger w różnych humorystycznych, szczerych, a czasem zaskakujących pozach, jednocześnie zachęcając ludzi do cieszenia się sezonem na swój własny, niepowtarzalny sposób, czy to poprzez sztukę, muzykę oraz oczywiście… jedzenie.

Dla Tommy’ego Hilfigera trend tego sezonu oznacza ubieranie się tak, jakbyś był duszą imprezy, jakby każda ulica była twoim wybiegiem, albo jakby zostawanie w domu było nowym wyjściem. Nowa reklama przedstawia świąteczną kolekcję świąteczną Tommy Hilfiger. Asortyment będzie dostępny na całym świecie online na tommy.com oraz w wybranych lokalizacjach na całym świecie, a także u wybranych partnerów hurtowych.

Jaką męską kurtkę wybrać w obecnym, zimowym sezonie?

3 Komentarze
  1. gate io türkiye mówi

    After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

  2. ราคาเหรียญ ccar mówi

    Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

  3. 创建免费账户 mówi

    Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.