Jak kupować bieliznę dla swojej partnerki

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Kupienie bielizny dla swojej dziewczyny/ partnerki/ żony lub kochanki mogło przemknąć przez twoje myśli jako potencjalna romantyczna uczta. Podczas kupowania bielizny dla drugiej połówki należy wziąć pod uwagę wiele czynników, zwłaszcza jeśli nie znasz ich rozmiaru lub preferencji.

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy kupowaniu bielizny dla swojej dziewczyny, korzystając z naszego poradnika zakupowego.

Jak kupować bieliznę dla swojej kobiety
Foto: Tony Anderson

Bądź pewny rozmiaru

Rozmiar ma kluczowe znaczenie, gdy chcesz  kupić swojej dziewczynie prezent – ​​zwłaszcza jeśli chodzi o bieliznę. Doskonałą wskazówką, aby znaleźć odpowiedni rozmiar, jest zajrzenie do szuflady z bielizną. Wystarczy spojrzeć na metki na jej biustonoszach i majtkach, aby poznać niezbędne wymiary. Pamiętaj, zwróć uwagę na rozmiar obwodu i miseczki w biustonoszu.

Kieruj się jej gustem

Decydując się na nową parę bielizny na prezent dla swojej dziewczyny, weź pod uwagę styl kompletu. Czy to kolor, który nosiłaby twoja partnerka? Czy pasuje do jej odcienia skóry? Oraz czy to pasuje do jej ogólnego gustu? Ponownie przeglądanie jej garderoby i aktualnej bielizny poprowadzi Cię we właściwym kierunku.

Jeśli nadal nie masz pewności, od czego zacząć, łatwiej będzie zepsuć niespodziankę i zagwarantować jej coś, co założy, zadając następujące pytania:  Stringi czy figi? Bawełna, jedwab czy koronka?

6 powodów, dla których Twój konar nie płonie

Dopasuj zestaw

Kupowanie bielizny jako dopasowanego kompletu to długa droga. Ostatnią rzeczą, jakiej pragnie kobieta, są dwa piękne kawałki bielizny, których nie może nosić razem. Kupienie partnerce pasującego zestawu również zrobi na niej wrażenie.

Słuchaj wskazówek

Być może nie będziesz musiał nawet zastanowić się nad wieloma z powyższych pytań. Bardzo możliwe, że twoja partnerka mogła wspomnieć o rodzaju bielizny, którą chciałaby zostać obdarowana. Następnym razem, gdy będziecie robić wspólne zakupy, słuchaj zwrotów typu „Czy myślisz, że to będzie dobrze na mnie wyglądać?”, „podoba mi się”.  Jeśli zobaczysz, że przygląda się konkretnemu zestawowi, ale waha się, czy sama go kupić, to właśnie Twój czas na bycie bohaterem!

Adaptogen stworzony dla mężczyzn – poznaj właściwości korzenia maca

Kupowanie bielizny dla swojej dziewczyny wymaga wysiłku. Jednak uwzględnienie tych wskazówek i zainspirowanie się tym, co już posiada – a także tym, co zasugerowała, że ​​chciałaby mieć – sprawi, że dostaniesz pasujący biustonosz i majtki, które z przyjemnością będzie nosić.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.