„Grace i Frankie” powracają z ostatnim sezonem na Netflix

Ten artykuł przeczytasz w minutę

To czas pożegnania: Grace i Frankie niedługo powrócą na swoje ostatnie odcinki na Netflix.

Jane Fonda i Lily Tomlin wkrótce powrócą na ekrany, aby powtórzyć swoje role jako para rozwódek, których mężowie (grani przez Martina Sheena i Sama Waterstona jako Robert i Sol) opuścili je, by poślubić siebie. W komedii  Marty Kauffman i Howarda J. Morrisa występują także Baron Vaughn (Nwabudike), Ethan Embry (Coyote), Brooklyn Decker (Mallory), June Diane Raphael (Brianna), Peter Cambor (Barry), Lindsey Kraft (Allison), Marsha Mason (Arlene), Tim Bagley (Peter), Peter Gallagher (Nick Skolka) i Christine Woods (Jessica).

Grace and Frankie Season 7 Cast, News, Premiere Date & More

W ostatnim z czterech odcinków, które pojawiły się w sierpniu, Nick został zwolniony z więzienia i umieszczony w areszcie domowym – ku rozczarowaniu Grace, która miała nadzieję, że zostanie jeszcze kilka lat za kratkami. Tymczasem Nwabudike miał zostać obrzezany w domu przez swojego rabina, podczas gdy dom Sola i Roberta został obrabowany. Coyote postanowił sprzedać swoją monetę Sacagawea, aby móc kupić własny dom.

W odcinku pojawił się również Ed Asner jako Howard, który pomógł Frankie rozładować jej cukierki, które zostały kupione za brudne pieniądze. Asner zmarł wkrótce po tym, jak odcinek był transmitowany na Netflix.

Wypróbuj ukryte funkcje Netflix

Grace i Frankie sezon 7 – kiedy premiera

Jeden z najpopularniejszych i najzabawniejszych seriali powróci z finalnym sezonem 29 kwietnia 2022r.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.