Disney+ bez dodatkowych kosztów, nawet przez 2 lata!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Disney+ zadebiutuje w Polsce już jutro. Czy wiesz, z której oferty dotyczącej tej platformy najlepiej skorzystać? Z dużą niespodzianką wyskoczyła Grupa Polsat Plus, która jako jedyny operator usług płatnej telewizji w naszym kraju nawiązała współpracę z Disney+.

W ramach współpracy wyczekiwana usługa będzie dostępna w ofercie z Polsat Box, Netią, Polsat Box Go i Plusem. Niektóre opcje dają serwis bez opłat nawet na dwa lata!

Disney+ oferujący oryginalne produkcje na wyłączność, tysiące odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star Disney+, to najbardziej oczekiwany serwis multimedialny.

Miesięczna subskrypcja platformy będzie wynosić 28,99 zł, jednak istnieje też opcja rozliczenia rocznego, dzięki czemu będziemy mogli zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych w skali roku. Disney+ wyszedł też z dodatkową promocją, która potrwa do 26 czerwca – roczna subskrypcja w cenie 8 miesięcy.

Wykupienie subskrypcji bezpośrednio u Disneya nie będzie natomiast jedyną możliwością zdobycia dostępu do „The Mandalorian” czy „WandaVision”. A przynajmniej nie dla klientów Polsat Box Go czy Plusa.

Grupa Polsat Plus w specjalnym komunikacie prasowym poinformowała o nawiązaniu współpracy z Disney+. Dzięki temu usługa VOD zostanie dołączona do oferty Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go. Każda z opcji zapewni nieco inne możliwości korzystania z serwisu i będzie się wiązała z innymi finansami. Disney+ znajdziemy:

  • w Plusie bez opłat przez rok z każdym abonamentem głosowym i internetowym (Internet 5G/LTE oraz Plus Światłowód) – Disney+ będzie dostępny bez opłat przez rok we wszystkich ofertach abonamentowych Plusa z umową na 24 miesiące – Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Internet 5G/LTE i Plus Światłowód. Po okresie promocyjnym za dostęp do Disney+ do abonamentu zostanie doliczona cena rynkowa w wysokości 28,99 zł/mies. Ponadto z Disney+ bez opłat przez rok będą mogli skorzystać także klienci oferty abonamentowej w Plushu, którzy podpiszą umowę na 24 miesiące.
  • w Polsat Box – pakiety telewizji razem z Disney+ od 35 zł/mies. W ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę
  • w Polsat Box Go – pojawi się nowy pakiet, w którym znajdą się wszystkie treści z pakietu Polsat Box Go Premium, wzbogacone o dostęp do Disney+. Promocyjna cena pakietu Polsat Box Go Premium z Disney+ to 50 zł/mies.
  • w Netii oferowany bez opłat przez rok z szybkim Internetem stacjonarnym i w pakietach z TV – Netia zaoferuje dostęp do serwisu Disney+ w ramach wszystkich ofert swoich flagowych usług, czyli szybkiego, stacjonarnego dostępu do Internetu (np. łącze w technologii światłowodowej od 50 zł/mies.) oraz pakietów z usługą telewizyjną (podstawowy pakiet TV w cenie usługi internetowej). Zawierając dowolną umowę na okres 24 miesięcy, klienci otrzymają dostęp do Disney+ przez rok bez opłat, a przez kolejne miesiące w cenie 28,99 zł.

    Zakup pakietu 3 usług pod marką Netia z umową na 24 miesiące (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru) premiowany będzie dostępem do Disney+ przez okres 2 lat bez dodatkowych opłat.

Disney+ za darmo przez nawet dwa lata

Disney+ znajdzie się w każdej ofercie telewizyjnej Polsat Box, bez względu na technologię. W zależności od wybranego pakietu klient Polsatu zapłaci za dostęp do kilkudziesięciu kanałów i Disney+ odpowiednio 35, 45 lub 70 zł. Ich regularna cena bez tego VOD wynosi zaś 20, 30 i 60 zł, więc nabyty tą drogą Disney+ będzie tańszy niż normalnie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.