Brad Pitt nowym ambasadorem marki De’Longhi

Ten artykuł przeczytasz w minutę

5

Brad Pitt, 57-letni aktor, zdobywca Oscara, łączy siły z De’Longhi — producentem ekspresów do kawy. Stał się ambasadorem marki i wraz z firmą ruszyli z pierwszą międzynarodową kampanią „Something Perfetto.

 

Perfetto może być każdą chwilą, która przywołuje nam najpiękniejsze wspomnienia i emocje. Promienie słońca, szum morza, podmuch wiatru, uśmiech ukochanej osoby, porozumiewawcze spojrzenie, czy smak aromatycznej kawy o poranku. W dzisiejszych czasach bardziej niż kiedykolwiek, każdy z nas pragnie przeżyć dobre i autentycznie chwile. Chwile dla siebie, chwile z rodziną, chwile z przyjaciółmi.

Brad Pitt
ŹRÓDŁO: DE’LONGHI

 

De’Longhi wierzy, że w życiu pięknych może być wiele chwil — nawet tych z pozoru codziennych. Bo bardzo często częścią tej pięknej chwili jest kawa. Dla Brada Pitta, który został ambasadorem kampanii marki De’Longhi to właśnie kawa, przyrządzona we własnym domu jest tym #PerfettoMoment.

 

 

„Wierzymy, że Brad Pitt jest idealnym ambasadorem, aby opowiedzieć światu o De’Longhi. Jest on kwintesencją ducha De’Longhi: odważnym i międzynarodowym, ale jednocześnie wyrafinowanym i eleganckim.” – mówi w wywiadzie prezes  De’Longhi, Massimo Garavaglia.

Brad Pitt
ŹRÓDŁO: DE’LONGHI

W nowej reklamie widzowie mogą zobaczyć „dzień z życia” Brada Pitta. Począwszy od porannego kupna ziaren kawy w torbie z napisem „Brad”, przez malowniczą przejażdżkę motocyklową, po Los Angeles, aż po upragniony domowy relaks przy filiżance gorącego cappuccino — momentu idealnego.

Oscarowy team

Oprócz wspomnianego aktora i reżysera, przy produkcji filmu brali udział inni utalentowani twórcy, nagrodzeni Oscarami. Operator Linus Sandgren i kompozytor Justin Hurwitz — obaj byli częścią „dream teamu”, odpowiedzialnego za powstanie kultowego „La La Land”.

Zespół dopełnia uznany fotograf Lachlan Bailey. Film zapada w pamięć dzięki wysokiej jakości produkcji połączonej z autentycznością. To kluczowy element w komunikacji De’Longhi — rodzinnej firmy, której sukces budowany jest na przedsiębiorczości i ciężkiej pracy założycieli.

 

Brad Pitt
ŹRÓDŁO: DE’LONGHI

 

Chciałem pracować z De’Longhi, ponieważ doceniam ich podejście do kampanii – mają zaufanie do swojego produktu i chcą uczcić kunszt swojego włoskiego dziedzictwa bez przesady” – zwierza się Pitt, stając się ambasadorem marki. Koncepcja [dyrektora] Damiena Chazelle’a zaowocowała pięknym produktem – podobnie jak ich ekspresy do kawy, tworząc pośredni ukłon w stronę elegancji, designu i harmonii, które marka naturalnie ucieleśnia”.

Spójrzcie na tę kampanię:

 

 

 

5 Komentarze
 1. Adam mówi

  Jak zawsze przystojny

 2. Adam mówi

  Reklama fajna, jednak nie przepadam za ekspresami tej firmy 🙂
  Philips rządzi 😀

 3. stress relief mówi

  stress relief

 4. Lumikha ng Personal na Account mówi

  I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://www.binance.com/ph/join?ref=OMM3XK51

 5. Anonim mówi

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.