Brandon Flynn w świątecznej kampanii Calvin Klein

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Brandon Flynn, gwiazda takich seriali jak „13 Powodów” oraz „Hellraiser”, ponownie współpracuje z marką Calvin Klein w ramach ich najnowszej kampanii świątecznej na rok 2023. Flynn, który wcześniej zyskał rozpoznawalność jako jedna z twarzy ich kampanii Pride tej marki, tym razem prezentuje klasyczne dżinsy, bluzy oraz kultową bieliznę Calvin Klein. Kampania, sfotografowana przez Jamesa Brodribba, ukazuje aktora w emocjonalnych portretach, pełnych radości i ciepła świątecznego okresu.

Actor Brandon Flynn reunites with Calvin Klein for its holiday 2023 ad.

Rocking a sweatshirt and jeans, Brandon Flynn appears in Calvin Klein's holiday 2023 advertisement.

Going shirtless, Brandon Flynn fronts Calvin Klein's holiday 2023 ad campaign.

Pełna kolekcja świąteczna marki oferuje nowe interpretacje sukienek na ramiączkach, eleganckie kroje oraz wszechstronne płaszcze i dżinsy, które zostały starannie dobrane do różnych okazji – zarówno do noszenia, jak i do wręczania jako prezenty. Szczególnie wyróżniają się tu dżinsy w stylu lat 90., inspirowane ikonicznym stylem tej dekady.

All smiles, Brandon Flynn stars in Calvin Klein's holiday 2023 advertisement.

Brandon Flynn wears all black for Calvin Klein's holiday 2023 advertising campaign.

Świadoma pielęgnacja włosów męskich – poradnik

W kolekcji bielizny znalazły się świeże, sezonowe modele. Model Future Shift Holiday Low Rise Trunk charakteryzuje się żywą paletą kolorów inspirowaną minerałami i metalicznym połyskiem. Wykonane z miękkiej, elastycznej mikrofibry, z dwukolorowym pasem z logo i błyszczącym wykończeniem, te modele pozwalają zabłysnąć przez cały sezon świąteczny, również w bardziej intymnych sytuacjach.

Źródła informacji to:
The Fashionisto
Out.com
Attitude

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.