Wykorzystaj ten kod rabatowy na PsiBufet!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Kto powiedział, że zdrowe odżywianie jest tylko dla ludzi? Nasze czworonożne, szczekające pociechy również potrzebują zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diety!

Psi catering? Świat zwariował! Nie czekaj dłużej i poznaj naturalną karmę PsiBufet! Nie martw się o koszty, rozdajemy kod rabatowy na PsiBufet.

kod rabatowy na PsiBufet

Już teraz możesz zamówić catering dla swojego pupila po obniżonych cenach. Mamy dla Was specjalny KOD RABATOWY: 2Mensider30, dzięki któremu otrzymasz -30% na dwie pierwsze dostawy!

kod rabatowy na PsiBufet

Karma w workach do gotowania sous-vide

Karmy od PsiBufet pakowane są próżniowo w specjalne worki przeznaczone do gotowania (sous-vide). Każda porcja odpowiada dziennemu zapotrzebowaniu energetycznemu Twojego psa. Porcje dzienne dostarczane są w regularnych odstępach czasu (od 2 do 4 tygodni).

Łatwa logistyka

PsiBufet wysyłany jest w specjalnym kartonowym opakowaniu termicznym, które zapewnia bezpieczeństwo i świeżość produktu do 48 godzin od nadania. Stosowane opakowania umożliwiają wygodne podanie karmy Twojemu pupilowi. Woreczki nadają się do segregacji, a kartony z izolacją pochodzą z materiałów odzyskanych z recyklingu.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.