ANDREA DENVER DLA L’OFFICIEL BALTIC

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Andrea Denver, model który stał się gwiazdą telewizji reality, jest w centrum uwagi. Andrea pojawia się w najnowszej sesji dla L’Officiel Baltic

Za obiektywem stoi Edgar Vazquez fotografujący Denvera dla magazynu L’Officiel Baltic. Vazquez odpowiada również za kierunek kreatywny, współpracując przy tej okazji ze stylistą Victorem Lopezem.

Andrea Denver models a sweater from the L.L Bean x Todd Snyder collection.

Model jest ubrany w eklektyczną garderobę dobraną przez Lopeza, w której znajdują się między innymi ubrania marek Isabel Marant, Celine, Todd Snyder i AMI.

Z przodu i na środku Andrea Denver ma na sobie kurtkę Isabel Marant ze spodniami Frame.

Na łamach magazynu  L’Officiel Baltic Andrea Denver opowiada o byciu modelem w Miami na Florydzie i o swoich doświadczeniach z pracy w Nowym Jorku.

„Zacząłem w Stanach Zjednoczonych w Miami i Los Angels, ale potem dość szybko przeprowadziłem się do Nowego Jorku i jest to zdecydowanie najbardziej konkurencyjny rynek na świecie, więc to było wyzwanie”.

Model Andrea Denver wears a Celine jacket with Vince pants.

Andrea Denver, który przeszedł z modelingu do telewizji, robi furrorę w prawdziwym świecie. Oprócz programów takich jak, „Summer House” Andrea występował w „The Circle UK” i włoskiej wersji „Big Brothera”.

„Dzięki telewizji reality, szczególnie programom, w których byłem do tej pory, cieszę się, że w momencie kręcenia mogłem wyrazić siebie – chociaż niestety w amerykańskiej telewizji jest dużo montażu.” – komentuje Adrea.

A chic vision, Andrea Denver dons an AMI turtleneck, Vince pants, and Alexander McQueen shoes for L'Officiel Baltics.

Andrea Denver wears Chanel for L'Officiel Baltics.

Making a statement in brown, Andrea Denver wears a Valentino jumpsuit with Saint Laurent boots for L'Officiel Baltics.

Andrea Denver sports Marine Serre for L'Officiel Baltics.

 

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.