Tinder MATCHMAKER! Zapytaj przyjaciół i rodzinę!

Tego newsa przeczytasz w minutę

TINDER MATCHMAKER™, to innowacyjna funkcja aplikacji Tinder, dzięki której Twoi najbliżsi mogą być Twoim osobistym doradcami, polecając potencjalne osoby do poznania bezpośrednio w aplikacji.

Większość osób, które miało okazję korzystać z aplikacji randkowych, potwierdzi, że przypomina to nieco rosyjską ruletkę. Dlatego dzielenie się doświadczeniami z randkowania ze znajomymi to wieloletnia tradycja. Wskazuje na to fakt, że ponad 75% ankietowanych singli rozmawia o swoim życiu uczuciowym z przyjaciółmi kilka razy w miesiącu. Aby wspomóc singli i ich bliskich, Tinder, najpopularniejsza na świecie aplikacja do poznawania nowych ludzi, wprowadza funkcję Inder Matchmaker™. Dzięki niej znajomi i rodzina mogą rekomendować profile dla użytkownika.

Mężczyźni pozujący bez koszulki w aplikacjach randkowych są nieatrakcyjni i rozwiąźli

Nowa funkcja Tinder MATCHMAKER zmienia randkowanie w grupową zabawę (nie mylić z grupówką), wprowadzając „test zaufania przyjaciół” bezpośrednio w aplikacji Tinder. Użytkownicy mogą teraz zapraszać innych, niezależnie od tego, czy mają profil na Tinderze, aby przeglądali i sugerowali potencjalne osoby do poznania. Pozwala to użytkownikom Tindera na pełniejsze zrozumienie wyborów dokonanych przez ich znajomych, choć ostateczna decyzja, kogo polubić, należy oczywiście do nich.

„Od lat single prosili swoich przyjaciół o pomoc w znalezieniu następnego partnera na Tinderze. Teraz ułatwiamy to z Inder Matchmaker” – mówi Melissa Hobley, dyrektor ds. marketingu w Tinder. „Inder Matchmaker wprowadza twoje zaufane osoby do twojego świata randkowania, pomagając zobaczyć możliwości z perspektywy najbliższych tobie osób.”

Aby przybliżyć użytkownikom i ich osobistym doradcom nową dynamikę cyfrowego randkowania, Tinder współpracuje z raperką Coi Leray, która wie, że współczesne randkowanie jest skomplikowane.

„Oddanie telefonu w ręce grupy przyjaciół to był pierwotny test. Oczywiście chcesz, aby twoi przyjaciele polubili osobę, na której ci zależy. Inder Matchmaker to świetny sposób, aby uzyskać aprobatę od najlepszego przyjaciela jeszcze przed sparowaniem” – mówi Coi Leray.

Jak działa Tinder Matchmaker:

– Sesję Inder Matchmaker można rozpocząć bezpośrednio z karty profilu lub w ustawieniach aplikacji. Możesz udostępnić swój unikalny link maksymalnie 15 znajomym w ciągu 24 godzin.
– Po kliknięciu w link, twoi znajomi może zalogować się na Tinder lub kontynuować jako gość (po weryfikacji wieku i zaakceptowaniu regulaminu Tindera).
– Twoi znajomi mają 24 godziny na działanie, mogą rekomendować profile dla ciebie, ale nie będą mogli rozmawiać ani wysyłać wiadomości w twoim imieniu.
– Po upływie sesji, użytkownicy Tindera mają możliwość przejrzenia profili poleconych przez znajomych. Profile, które otrzymały polubienie od znajomych, będą oznaczone jako „rekomendacja”.
– To ty podejmujesz ostateczną decyzję, kogo polubić, ale przynajmniej wiesz, które osoby cieszą się największym poparciem wśród twoich przyjaciół.

Inder Matchmaker jest już dostępny m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Indiach i Wielkiej Brytanii. W kolejnych miesiącach funkcja zostanie wprowadzona globalnie, także do Polski.

O Tinderze:
Tinder, uruchomiony w 2012 r., jest najpopularniejszą aplikacją na świecie do poznawania nowych ludzi. Aplikacja jest dostępna w 190 krajach i w ponad 45 językach. Ponad połowa wszystkich członków to osoby w wieku 18-25 lat. W 2022 r. Tinder został nazwany jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie przez Fast Company.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.