Tajemnica świeżości i pewności siebie – Antyperspirant intymny HIMM

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Jak dobrze wiecie, nie wszystko na co dzień da się przewidzieć i zaplanować. Tym bardziej, gdy prowadzi się aktywny tryb życia. Jeśli przed pracą, albo po niej, regularnie trenujecie lub ćwiczycie – wtedy może zabraknąć przestrzeni do tego, by uwzględnić każdą ewentualność.

Dbając o higienę intymną mężczyzn, należy pamiętać, że jest to istotne nie tylko dla codziennego komfortu i lepszego samopoczucia, ale przede wszystkim dla zdrowia. Chociaż dostępnych jest wiele produktów dedykowanych higienie intymnej kobiet, to jednak brakuje kosmetyków opracowanych specjalnie z myślą o mężczyznach. Dlatego chcemy przedstawić Wam antyperspirant do higieny męskich stref intymnych HIMM, wyprodukowany przez nową polską markę Hyge. Mając pod ręką HIMM, będziecie gotowi na każdy zwrot akcji.

nadmierna potliwość (hyperhidrosis) okolic intymnych może dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Antyperspirant HIMM marki Hyge. Mensider.com
lek. Mariusz Domagalski – współtwórca marki Hyge.

Jak zaznacza lek. Mariusz Domagalski, współtwórca marki Hyge, nadmierna potliwość (hyperhidrosis) okolic intymnych może dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ta dolegliwość powoduje wielki dyskomfort, dlatego często kończy się wizytą w gabinecie lekarskim. To jednak bardzo krępujący problem, przez co pacjenci nierzadko próbują zwalczyć go na własną rękę — zazwyczaj bezskutecznie.

„Problem nieprzyjemnego pocenia strefy intymnej dotyczy bardzo wielu osób, które zgłaszają się do mojego gabinetu. Dolegliwość ma charakter złożony i trudno jej zapobiec powszechnie dostępnymi metodami. Kierując się chęcią poprawy jakości i komfortu życia mężczyzn z nadmierną potliwością miejsc intymnych — nie tylko pacjentów, również przyjaciół — wraz z zespołem opracowaliśmy produkt medyczny o specjalistycznej formule. To intymny antyperspirant męski HIMM.” – mówi lek. Domagalski.

Męska strefa intymna wymaga wyjątkowej pielęgnacji, bardzo delikatnej

Produkt dedykowany do męskich stref intymnych różni się od zwykłych antyperspirantów składem oraz wartością pH. Dzięki temu lepiej neutralizuje zapach i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, bez ryzyka podrażnienia wrażliwej skóry. Dzięki unikalnej formulacji preparat Hyge HIMM daje uczucie doskonałej czystości i świeżości przez długie godziny od zastosowania.

Produkt ponadto zawiera emolient pozyskiwany z trzciny cukrowej i olej ze słodkich migdałów, które nawilżają, odżywiają i pielęgnują wrażliwą skórę okolic intymnych. Antyperspirant intymny HIMM to naukowa gwarancja świeżości i komfortu. Szybko się wchłania i pozostawia przyjemny zapach.

Tajemnica świeżości i pewności siebie - Antyperspirant intymny HIMM

Antyperspirant intymny dla mężczyzny HIMM

Delikatny antyperspirant męski do higieny stref intymnych. Doskonałe rozwiązanie dla aktywnych mężczyzn, niwelujące niepożądaną woń. Dzięki unikalnej formulacji preparat daje uczucie doskonałej czystości i świeżości przez długie godziny od zastosowania. Produkt ponadto zawiera emolient pozyskiwany z trzciny cukrowej i olej ze słodkich migdałów, które nawilżają, odżywiają i pielęgnują wrażliwą skórę okolic intymnych. Szybko się wchłania i pozostawia przyjemny zapach. Do codziennego stosowania.

Jak golić włosy łonowe – kilka prostych porad

Co wyróżnia Hyge HIMM?

  • Pożądany dotyk skóry

Antyperspirant wchłania się błyskawicznie. Nie sprawia wrażenia lepkości czy natłuszczenia. Po zastosowaniu skóra jest sucha i pozostaje taka przez długi czas.

  • Maksimum bezpieczeństwa

Produkt pomyślany od początku dla skóry miejsc intymnych, z uwzględnieniem jej wyjątkowych potrzeb. Nie podrażnia, jest przeznaczony dla skóry wrażliwej. Możesz stosować bez obaw.

  • Nawilżenie i odżywienie

Formuła wzbogacona o hemiskwalan — emolient na bazie trzciny cukrowej, który zapobiega utracie wody w całkowicie naturalny sposób. Dodatkowo regeneruje skórę.

  • Natychmiastowe działanie

Efekt nie każe na siebie czekać, ponadto jest długotrwały. Używaj po umyciu ciała, albo później, w dowolnym dla ciebie momencie.

Źródło: materiały prasowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.