Pietro Boselli twarzą kampanii EA7 lato 2023

Ten edytorial przejrzysz w 30 sekund

Pietro Boselli jest twarzą kampanii EA7 na lato 2023 i chyba nikogo to nie dziwi. Za tłem szumiących fal i tańczących na krawędzi wody promieni słońca, Pietro Boselli ponownie wchodzi w światło reflektorów dla znanej marki, prezentując na piaskowej scenie najnowszą kolekcję strojów kąpielowych. Ten włoski model, znany ze swojego dynamicznego charakteru i wyrzeźbionej sylwetki, kontynuuje owocną współpracę z Emporio Armani i EA7.

Pietro Boselli takes the spotlight for the EA7 beachwear campaign.

Pietro i obiektyw kamery zawsze tworzyły idealną parę w świecie mody, szczególnie pod doświadczonym okiem Giampaolo Sgury. Ich wspólne projekty przyniosły niezapomniane momenty w świecie mody, od figlarnego uroku reklamy Love Moschino do zmysłowego spojrzenia na stronach VMAN.

Models Pietro Boselli and Kim Riekenberg front the EA7 beachwear campaign.

Współpraca z tym zespołem marzeń rozszerzyła się o stylistę Miguela Arnau. Arnau, który wcześniej stylizował Pietro na sesje do magazynów takich jak Ladies i GQ España, wprowadza do całości atmosferę zrelaksowanej elegancji, podkreślając charakter kolekcji kąpielowej swoim unikalnym stylem.

EA7 swimwear takes the spotlight for the brand's new beachwear campaign featuring models Kim Riekenberg and Pietro Boselli.

Sceny są już gotowe, a obraz jasny: Pietro jest niekwestionowaną twarzą najnowszej kolekcji strojów plażowych EA7. Przemawia za nim pewność siebie i swobodny urok, które są tak fascynujące, jak proste. Ubrany w nowoczesne szorty kąpielowe i slipy, z ręcznikiem plażowym EA7 nonszalancko przewieszonym przez jedno ramię, jest niemal trudnym do doścignięcia wzorem współczesnego, aktywnego mężczyzny.

Kencore – czym jest i dlaczego stał się tak popularny?

Obok Pietro w centrum uwagi jest Kim Riekenberg, równie zapalona miłośniczka plaży, która promieniuje podobnym duchem zabawy i energii. Razem nadają życie kolekcji EA7, malując obraz beztroskich dni spędzonych na plaży i momentów przyozdobionych słońcem, wszystko to zapakowane w eleganckie i sportowe stroje prosto od EA7.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.