Odkryj Galapagos na Twoim Nadgarstku: Nowa Seria Zegarków G-SHOCK, Zainspirowana Dziką Naturą Archipelagu

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Poznaj Najnowszy Czasomierz G-SHOCK, GW-B5600CD: Gdzie Przyroda Spotyka Technologię. Zainspirowany fascynującymi mieszkańcami Wysp Galapagos – rekinem młotowatym, ziębą Darwina i żółwiem olbrzymim – ten wyjątkowy zegarek powstał z kolaboracji G-SHOCK z Charles Darwin Foundation.

To nie tylko symbol nowoczesnego designu, ale również hołd dla dziedzictwa naturalnego i zaangażowania w ochronę unikalnego ekosystemu Wysp Galapagos.

Odkryj Galapagos na Twoim Nadgarstku: Nowa Seria Zegarków G-SHOCK, Zainspirowana Dziką Naturą Archipelagu

Charles Darwin Foundation to międzynarodowa organizacja non-profit, która zobowiązała się do ochrony naturalnego środowiska Wysp Galapagos. Organizacja angażuje się w szereg działań, takich jak badanie życia morskiego i lądowego oraz ekosystemów Wysp Galapagos. Zajmuje się także promowanie działań na rzecz ochrony przyrody na Wyspach. Obecna współpraca marki G-SHOCK i Charles Darwin Foundation to już drugie partnerstwo, po premierowym, nawiązanym w 1999 roku.

G-SHOCK GW-B5600CD: Eko-Inspiracje z Galapagos

Odkryj Naturę na Twoim Nadgarstku z G-SHOCK GW-B5600CD: Gdzie Design Spotyka Dziedzictwo Galapagos. Każdy z trzech modeli serii GW-B5600CD celebruje unikalne gatunki Wysp Galapagos. Model GW-B5600CD-1A2 prezentuje rekin młotowaty otoczony oceanem, GW-B5600CD-1A3 oddaje hołd ziębie Darwina w liściach lasu Scalesia, a GW-B5600CD-9 oddaje esencję żółwia olbrzymiego wśród skał. Co więcej, wyświetlacz  LCD zegarków ożywa podświetleniem, ukazującym sylwetki tych fascynujących stworzeń. Z tyłu każdej koperty wygrawerowano logo Charles Darwin Foundation, a paski zdobi hasło „Wspieram ochronę Galapagos” w języku hiszpańskim. Kupując ten zegarek, nie tylko wzbogacisz swoją kolekcję o wyjątkowy design. Wesprzesz również działania Charles Darwin Foundation na rzecz ochrony tego niezwykłego archipelagu. Część zebranych środków ze sprzedaży zostanie przeznaczona na wsparcie działań Fundacji.

Odkryj Galapagos na Twoim Nadgarstku: Nowa Seria Zegarków G-SHOCK, Zainspirowana Dziką Naturą Archipelagu

Idealny Towarzysz na Każdą Wyprawę

Nowe modele z serii GW-B5600CD to nie tylko hołd dla natury, ale również majstersztyk technologiczny. Wyposażone w system Waveceptor dla precyzyjnego ustawiania czasu i innowacyjną technologię ładowania energią słoneczną Tough Solar, te zegarki są stworzone do przygód. Dodatkowo, ich obudowa i pasek zostały wykonane z ekologicznej biomasy, co podkreśla zaangażowanie G-SHOCK w zrównoważony rozwój. Czyż nie brzmią jak idealni towarzysze na odkrywcze podróże, być może nawet na malownicze Wyspy Galapagos?

Odkryj Galapagos na Twoim Nadgarstku: Nowa Seria Zegarków G-SHOCK, Zainspirowana Dziką Naturą Archipelagu

Strażnicy Bioróżnorodności Galapagos

Charles Darwin Foundation (CDF) założona pod egidą UNESCO i IUCN w 1959 roku, jest renomowaną międzynarodową organizacją non-profit. Od dziesięcioleci prowadzi działania naukowe i ochronne na Galapagos. Zjednoczeni wspólnym celem – ochroną unikalnej bioróżnorodności tego kluczowego skarbu naturalnego – naukowcy CDF zarządzają ponad 25 projektami badawczymi, konserwatorskimi i edukacyjnymi. Działając na lądzie i morzu, CDF ściśle współpracuje z Galapagos National Park i międzynarodowymi NGO, aby zrównoważony rozwój i ochrona środowiska szły ramię w ramię. Ich nieoceniona praca stanowi fundament dla przyszłych pokoleń, gwarantując, że cuda natury Galapagos pozostaną zachowane dla następnych generacji.

 

Źródło: materiały prasowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.