Samurajski Duch na Twoim Nadgarstku: Poznaj Limitowany Zegarek G-SHOCK

Ten artykuł powstał przy współpracy z marką G-SHOCK

W świecie męskiej elegancji i wyrafinowania zegarek jest czymś więcej niż tylko urządzeniem do mierzenia czasu. To symbol statusu, odzwierciedlenie osobowości i hołd dla tradycji.

Właśnie taki jest najnowszy model G-SHOCK MRG-B2000SG – arcydzieło łączące innowacyjność z historią samurajów.

Japoński hełm Kabuto, nieodłączny element japońskiej kultury samurajów. G-SHOCK

Japońskie Dziedzictwo Samurajów

Nowy model G-SHOCK MRG-B2000SG jest hołdem dla 40-lecia marki i czerpie inspirację z hełmu Kabuto, nieodłącznego elementu japońskiej kultury samurajów. Symbolizuje to godło ze wzorem tygrysa, nawiązujące do wiązań stosowanych w hełmach Kabuto, znanym jako Ito Odoshi. To symboliczne odniesienie do determinacji japońskich samurajów, którzy zawsze byli wierni swoim przekonaniom.

Design i Wytrzymałość

Zegarek wyróżnia się białą bransoletą z gumy fluorowej, odwołującą się do techniki wykończenia hełmów Kabuto, co dodaje elastyczności, trwałości i odporności na zabrudzenia. Jego tytanowa koperta, pokryta ciemno-srebrnymi jonami i poddana hartowaniu, podkreśla surowy, ale elegancki wygląd, który jest symbolem trwałości.

Grawerunek Tygrysa

Na bezelu zegarka znajduje się grawerunek tygrysa autorstwa mistrza KOBAYASHI Masao, symbolizujący siłę. Pasy tygrysa zostały wykonane w unikalnym wzorze o strukturze skały, różniącej się rozmiarem i kształtem.

Bezel engraved with ferocious tiger design

Metalowa płytka upamiętniająca 40. rocznicę marki G-SHOCK
fot. G-SHOCK

Metalowa płytka upamiętniająca 40. rocznicę marki G-SHOCK oraz śruby z rubinami dodają wyjątkowości temu limitowanemu modelowi. Co warto zaznaczyć, producent wyprodukował tylko 700 sztuk tego zegarka. 

Odkryj MRG-B2000SG – więcej niż zegarek, to dzieło sztuki, które łączy w sobie tradycję, technologię i samurajską siłę. Idealny dla mężczyzny, który ceni sobie elegancję i wyrafinowanie z nutą historycznej głębi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.