Marcell Jacobs rozbiera się w królewskiej sesji dla Vanity Fair Italia

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

W przypadku grudniowego wydania Vanity Fair Italia wszystkie oczy są zwrócone na Lamonta Marcella Jacobsa Jr. – włoskiego sprintera i skoczka w dal i jednocześnie mistrza olimpijskiego. Jacobs zostaje sfotografowany przez Christiana Oitę do odważnej sesji okładkowej, na której jest m.in. ubrany tylko we włoską flagę.

27-letni sportowiec jest celebrowany nie bez powodu. W końcu jest tegorocznym mistrzem Europy na 60 metrów. Osiągnięcie to nastąpiło po imponującym starcie na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020, w którym zwyciężył jako mistrz na 100 metrów i członek złotej drużyny sztafetowej 4 x 100 m. Wielokrotny złoty medalista mistrzostw Włoch i reprezentant kraju na drużynowych mistrzostwach Europy.

Jacobs cieszy się sławą, która towarzyszy zwycięzcom igrzysk olimpijskich. W ciągu jednej nocy zdobył 640 000 obserwujących na Instagramie i teraz pytanie brzmi, co będzie robił dalej. Gdy został zapytany o Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w 2024 r., a następnie Los Angeles w 2028 r., Jacobs po prostu mówi:

„Zobaczymy. Mam już swoje marzenie na szyi i wszystko, co wydarzy się później, będzie prezentem.”

Stripping down to his underwear, Marcell Jacobs graces the pages of Vanity Fair Italia.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.