Kolaboracja SUPER73 i Saint Laurent

Ten artykuł przeczytasz w minutę

4

SUPER73 i Saint Laurent współpracowali nad specjalną edycją roweru elektrycznego. Zachowując ponadczasowy i charakterystyczny styl marki Saint Laurent połączono z ekscytującym designem roweru elektrycznego SUPER73-S2. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by przekonać się, że edycja limitowana przekonuje wzornictwem i dbałością o detale.

Stal, skóra i elektro

Od matowej czarnej ramy i czarnych śrub ze stali nierdzewnej po niestandardowe wyściełane skórzane siedzenie, czarne skórzane uchwyty i czarny łańcuch, ten rower elektryczny został wymyślony i zaprojektowany przez Anthony’ego Vaccarello.

Wracając do klasycznego modelu marki, Anthony Vaccarello chciał połączyć design i funkcjonalność. Zapewniając wyjątkowe wrażenia z jazdy zarówno na krótkich, jak i długich trasach, ten rower promuje pełen przygód styl życia, łącząc dziedzictwo motocyklowe i kulturę młodzieżową.

Dostępne wyłącznie w sklepach Saint Laurent Rive Droite i na ysl.com.

 

 

4 Komentarze
 1. relax everyday mówi

  relax everyday

 2. coffee shop jazz mówi

  coffee shop jazz

 3. binance us registrace mówi

  Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://www.binance.info/cs/join?ref=V2H9AFPY

 4. binance mówi

  I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/ar-BH/register?ref=RQUR4BEO

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.