Alicia Keys i Swizz Beatz pokazują swoją kalifornijską rezydencję o wartości 20 milionów USD

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

W górach na północ od San Diego z klifu wznosi się modernistyczna rezydencja z białego betonu i szkła. Posiadłość, nazywana „Razor House” od pobliskiego szlaku Razor Point Trail ma nowych właścicieli oraz nową nazwę.

Ta niezwykła rezydencja to dom piosenkarki Alici Keys i jej męża, producenta muzycznego Kasseema Deana, lepiej znanego jako Swizz Beatz. Budynek o metrażu ponad 1000 metrów kwadratowych został wybudowany przez architekta Wallace’a E. Cunninghama i przypomina futurystyczną kawalerkę Iron Mana.

Swizz Beatz ujawnił, że przez lata miał ustawiony wygaszacz ekranu swojego telefonu ze zdjęciem tego domu. Pewnego dnia w 2019 roku dom pojawił się na rynku i wraz z żoną skorzystali z okazji.

Zewnętrzny widok domu Alicii Keys i Swizza Beatz, który wcześniej znany był jako „Dom Razor”, ale został nazwany przez parę „Krajem marzeń”.
Foto: dzięki uprzejmości Architectural Digest

 

Po wprowadzeniu się do tego przepięknego miejsca, muzyczny duet nadał rezydencji własną nazwę „Dreamland”. Wypełnił ją dziełami sztuki czarnoskórych artystów, flotą Ferrari, wybudował horyzontalny basen i studio nagraniowe schowanye w przestrzeni, którą Dean nazywa „piętrem dla dorosłych”. Według magazynu Architectural Digest, który dedykuje okładkę swojego grudniowego wydania, dom z widokiem na Ocean Spokojny jest zainspirowany rezydencją Tony’ego Starka z serii „Iron Man”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Architectural Digest (@archdigest)

W rozmowie z magazynem, Dean ujawnił, że skupił się na domu na długo przed jego zakupem. Prawie 1000 metrów kwadratowych rezydencji, której zdjęcie służyło jako tapeta telefonu przez osiem lat, zanim para uwiła tam swoje gniazdo, „było  dla mnie niesamowicie ważna”- mówi.

„Każda ściana w tym domu, każdy jej fragment, to rzeźba” – dodał. Te piękne kształty „S”, te szewrony schodzące po zboczu wzgórza, krzywizny unoszące się w przestrzeni nad twoją głową. To bardziej przypomina rzeźbę niż architekturę”.

Kiedy agent nieruchomości pary przesłał wiadomość, że dom jest na rynku, Dean martwił się, że Alicia, która uwielbiała mieszkać na Wschodnim Wybrzeżu, niechętnie wyprowadzi się na zachód.

Jest Miss Nowego Jorku” – powiedział. „Równie dobrze mogliby zrobić z niej rzeźbę, (nową) Statuę Wolności”.
W tym momencie czułam się, jakbym była świadkiem pięknej metafory i nigdy nie chciałam zapomnieć, jak nieskończeni jesteśmy i jak niewyobrażalne może się zdarzyć” – powiedziała magazynowi.

Obejrzyj pełną wycieczkę po ich rezydencji

 

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.