Usługa „Track You Dream” – podejrzyj swoje Porsche w trakcie produkcji

Ten news przeczytasz w minutę

Porsche wprowadza w Polsce usługę „Track Your Dream” (ang. Śledź swoje marzenie). Dzięki niej klienci, którzy zamówili nowy samochód, mogą na bieżąco sprawdzać, jaki jest status jego produkcji – w tym oglądać zdjęcia z linii produkcyjnej w fabryce.

Do tej pory podobna usługa – Picture and Production – była dostępna wyłącznie dla przyszłych właścicieli modeli 911. Z Track Your Dream mogą już natomiast skorzystać klienci oczekujący na dowolny model samochodu ze Stuttgartu-Zuffenhausen.

"Track You Dream” można włączyć samodzielnie w portalu i aplikacji My Porsche, ale każdy nowy klient dostanie też zaproszenie do usługi drogą mailową
materiały prasowe

„W marce Porsche od lat udowadniamy, że w centrum naszych zainteresowań leży spełnianie motoryzacyjnych marzeń klientów. Teraz, za sprawą nowej usługi dostępnej z poziomu aplikacji My Porsche, klienci w oczekiwaniu na odbiór samochodu mogą śledzić jego losy, jeszcze zanim trafi on w ich ręce. Za sprawą rozwoju nowych narzędzi i usług dokładamy starań, aby proces zakupu wymarzonego Porsche stawał się jeszcze bardziej wyjątkowy” – mówi Wojciech Grzegorski, dyrektor marki Porsche w Polsce.

 

Podgląd na linię produkcyjną

Usługę TYD można włączyć samodzielnie w portalu i aplikacji My Porsche, ale każdy nowy klient dostanie też zaproszenie do usługi drogą mailową. Następnie pozostaje już tylko śledzić status produkcyjny wymarzonego auta, od „Twoje marzenie właśnie do nas dotarło” do „Twoje Porsche właśnie dotarło do Porsche Centrum”. Kiedy akurat trwa proces samego wytwarzania samochodu, można obejrzeć sobie jego zdjęcia z linii produkcyjnej. Właściciel dostaje też informację o tym, że jego transport jego auta wyruszył z fabryki, a jeśli faza ta obejmuje fracht morski, można na bieżąco śledzić pozycję statku – ta opcja na razie nie obejmuje polskich klientów, bowiem na rynek europejski samochody Porsche produkowane są tylko w fabrykach w Zuffenhausen, Lipsku i Bratysławie.

Jak się zdecydować na wulkanizatora w Lesznie czy Poznaniu?

Track Your Dream to sposób, aby wejść do świata Porsche, już od momentu zamówienia wymarzonego pojazdu. Z wypiekami na twarzy śledzić przechodzenie pojazdu przez kolejne etapy produkcji i odliczać dni do odbioru. Jednocześnie to świetny sposób, aby zapoznać się z portalem i aplikacją My Porsche” – mówi Kamila Jurewicz, koordynatorka ds. smart mobility w Porsche Polska.

Co ważne, na każdym etapie klient w My Porsche widzi informację o planowanych terminach kolejnych kamieni milowych. W przypadku przewidywanych opóźnień, daty w My Porsche są automatycznie aktualizowane.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.