8 najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Każdy mężczyzna ma lęki, niezależnie od tego, czy są to pełnoobjawowe fobie, czy coś małego, co powoduje, że nie śpi w nocy. Jednym z największych lęków wśród mężczyzn, zwłaszcza w późniejszym wieku, jest strach przed utratą włosów.

Niektórzy zostali pobłogosławieni genami włosów Brada Pitta, inni powiedzmy, nie tak bardzo. Co więc powinieneś zrobić, jeśli jesteś tym drugim typem? Chwyć za maszynkę i ogarnij swoją łysinę. Wielu czołowych hollywoodzkich aktorów przyjęło ten trend, zapuściło brody i uczyniło łysych pięknymi.

9 najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn MENSIDER.COM

Jednym z tak popularnych trendów, z którym wielu twoich ulubionych aktorów łączy swoją łysinę, jest zarost na twarzy. Zatem jeśli nie możesz kontrolować włosów na czubku głowy, zaprzyjaźnij się z tymi na twarzy. Jeśli jednak nie wierzysz nam na słowo i uważasz, że to nie jest wygląd dla ciebie, sprawdź najlepsze kombinacje łysej głowy z brodą i sam zdecyduj.

Bez zbędnych ceregieli, oto niektóre z najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn.

Jednodniowy zarost – Jason Statham

9 najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn MENSIDER.COM

Przez prawie całą swoją karierę Statham balansował łysym wyglądem z kilkudniowym zarostem na twarzy. Ten styl działa szczególnie dobrze, jeśli masz gęstą brodę na całej twarzy. Aby uzyskać ten efekt, najlepiej jest sięgnąć po trymer do brody z regulowaną nakładką. Pozwól zarostowi rosnąć dzień lub dwa, a następnie przytnij go z powrotem. Nie mówimy, że od razu staniesz się takim twardzielem jak pan Statham, ale nie zaszkodzi spróbować.

Kozia bródka – Terry Crews

9 najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn MENSIDER.COM

Zabawny mięśniak, którego muskulatura mogłaby zawstydzić samego Herkulesa. Terry Crews przez całą swoją karierę filmową zachwycał łysym wizerunkiem. Jednak nie tylko — przez cały czas towarzyszyła mu jego doskonale wypielęgnowana kozia bródka. Kluczem do jego wyglądu jest utrzymywanie zarostu z symetrycznym wycięciem konturów i na krótkiej długości. To idealne połączenie, które będzie dobrze pasować niezależnie od twojego osobistego stylu i od tego, czy możesz wyciskać na ławce szkolny autobus.

Broda drwala – Graham McTavish

9 najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn MENSIDER.COM

W ostatnim czasie Graham McTavish pojawiał się na ekranie nieco częściej, zwłaszcza ze swoją rolą w Wiedźminie i w Rodzie SmokaPrzez cały czas utrzymuje kombinację łysiny i brody drwala, pozostając wiernym swoim szkockim korzeniom. Ten styl jest idealny dla osób z grubym, gęstym włosem. Chociaż takiej brodzie można spokojnie pozwolić rosnąć i stać się trochę krzaczastą, nie pozwól, aby stała się zaniedbana.

Zalety olejku do brody

Broda o czystej linii cięcia – Rick Ross

9 najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn MENSIDER.COM

Kluczem do jego stylowego wyglądu super czysta linia cięcia. Można to osiągnąć poprzez liczne wizyty u Barbera lub naukę obsługi  brzytwy – wybór należy do Ciebie. Zazwyczaj ten styl będzie najlepszy dla facetów, którzy posiadają średniej długości brody z pełnym zarostem na twarzy.

Wąsy – Ving Rhames

9 najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn MENSIDER.COM

Z taką samą charyzmą, jaką ma Ving Rhames, mógłby on nosić każdą brodę, na którą miałby ochotę. Jednak konsekwentnie wraca do wąsów. Niestety wąsy nie są dla wszystkich. Jeśli jesteś zdeterminowany, zrób to. Upewnij się tylko, że masz wystarczającą pewność siebie, aby je obronić, ponieważ będzie to odważny ruch w twoim wizerunku. Jeśli będziesz wyglądać tak dobrze, jak Ving w tej kombinacji, nie będzie to trudne.

Srebrny Lis – Bruce Willis

9 najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn MENSIDER.COM

Żadna lista z łysymi mężczyznami nigdy nie byłaby kompletna bez wzmianki o Bruce Willisie. Większość uważa go za uosobienie łysej głowy i złoty standard przy porównywaniu, czy ktoś dobrze wygląda w takim stylu, czy nie. Srebrny lis – znasz to określenie? Siwe brody lub te, które dopiero pokrywają się białymi włosami to piękna rzecz. Wielu młodych mężczyzn nie może doczekać się tego etapu, do tego stopnia, że część z nich specjalnie farbuje brody na biało. Nie musisz się martwić, jeśli twoje włosy lub broda zaczynają pokazywać twoją dojrzałość. Srebrną brodę noś z dumą, jednak pamiętaj, że wymaga ona okresowej pielęgnacji.

Krzaczasta broda – Tim Howard

9 najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn MENSIDER.COM

Kiedy masz gęstą i bujną brodę, jak ten amerykański piłkarz, zdecydowanie możesz się nią pochwalić. Jeśli możesz zapuścić męską gęstą brodę jak Tim, to z pewnością rozkręcisz w sobie bad boya. Jedyną wadą jest to, że taka broda potrzebuje trochę czasu na prawidłowy wzrost, co oznacza regularne przycinanie i pielęgnacje w celu utrzymania czystszego kształtu. To, czy utrzymasz wąsy trochę na krótszej długości, czy pozwolisz im trochę wyrosnąć, będzie całkowicie zależało od ciebie.

Nieokiełznana broda – Tom Hardy

9 najlepszych stylów brody dla łysych mężczyzn MENSIDER.COM

Tak, jesteśmy w pełni świadomi, że Tom ma niesamowite włosy i nie należy do łysych. Jednak  zdarzało się, że również jego głowa była goła i wesoła. Jeśli masz brodę, która wygląda podobnie do Toma, pozwól jej odrosnąć, a później pozwól jej jeszcze trochę urosnąć. Podobnie jak krzaczasta broda, ta również wymaga czasu, aby wyrosnąć, ale warto czekać. W przypadku tej brody zalecamy nieco mniej konserwacji; na tym polega piękno pozwalania, by wyglądało to trochę bardziej niechlujnie — to mniej pracy.

Trymer do brody – Wybór, pielęgnacja i stylizacja zarostu

Łysy i Brodaty

Zatem chociaż może nie zostałeś obdarowany przez życie gęstą czupryną, to jedyną rzeczą, którą możesz zrobić, to mieć wpływ na dalszy obrót sprawy. Wybierz łysinę i zapuścić solidną brodę. Istnieje wiele opcji do wyboru w zależności od tego, jak gruby i jednolity jest twój zarost. Jednym z determinujących czynników będzie także czas i praca jaką możesz poświęcić na pielęgnację swojej brody. Niezależnie od tego, co wybierzesz, upewnij się, że masz odpowiednie trymeryi najlepsze produkty , aby w pełni je wykorzystać.

 

 

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.