25 października obchodzimy Dzień Kundelka

Ten artykuł przeczytasz w minutę

W Dzień Kundelka mamy coś specjalnego! Zastanawialiście się kiedykolwiek, czy moglibyście zrobić coś fajnego i przy okazji pochwalić się tym na Instagramie? Mam coś dla Was! Pracuj.pl z sympatyczną Kasią Gandor i ekipą Fundacji Rasowy Kundel robią niesamowite rzeczy dla naszych futrzastych kumpli.

Spójrzmy prawdzie w oczy: w Polsce mamy ok. 80 tys. psów, które czekają na swojego super bohatera. Tak, mówię o Tobie! A najprostszym sposobem, by zmniejszyć tę liczbę, jest kastracja. Ale hej, zanim zaczniecie biegać z nożyczkami – jest inny sposób, by pomóc!

Kasia stworzyła świetny materiał video, a Pracuj.pl podbiło stawkę i przeznaczyło 50 tysięcy złotych dla Fundacji Rasowy Kundel. Co możecie zrobić? Wchodzicie na www.pracuj.pl/pieski, udostępniajcie info o akcji i… trzymajcie kciuki, by spotkać się z Kasią Gandor na wspólnym spacerze z jednym z podopiecznych Fundacji!

Ale poczekajcie chwilę, bo to nie wszystko! Nie tylko Kasia wzięła udział w tej niesamowitej akcji. Do tej pory pomogli Cezary Pazura, Krystyna Czubówna i wielu innych znanych twarzy. Ten rok przynosi nowe gwiazdy jak Bovska czy Tomasz Oświeciński.

Kasia, będąc kiedyś wolontariuszką, dostrzegła skalę problemu bezdomności psów w Polsce. Jej zaangażowanie wraz z wsparciem Pracuj.pl przekształciło się w realne działanie i dotychczasową pomoc na kwotę 170 tys. złotych!

No więc co, Panowie? Gotowi zostać prawdziwymi herosami dla naszych czworonogów?

Pamiętajcie: każdy pies (i kot!) to przywilej. Tylko od nas zależy przyszłość zwierząt w Polsce. A może właśnie Ty zdecydujesz się na adopcję i zmienisz życie jednemu z nich na zawsze? Może Dzień Kundelka to idealny moment, by się zdecydować?

Psy „widzą” nosami – to wyniki najnowszych badań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.