McDonald’s otwiera pierwszą „kosmiczną” restaurację CosMc’s

Ten news przeczytasz w minutę

McDonald’s wprowadza CosMc’s, nową linię retro kawiarni specjalizujących się w smakołykach i spersonalizowanych napojach, takich jak „s’mores cold brew”, „churro frappes” i „turmeric latte”, które mogą rywalizować z markami takimi jak Starbucks czy Costa Coffee.

Sieć fast food ogłosiła, że jeszcze w tym miesiącu uruchomi swój pierwszy lokal pilotażowy na przedmieściach Chicago, niedaleko swojej głównej siedziby. Jest to część strategii mającej na celu „rozwiązanie kryzysu o 15:00”, kiedy to liczba klientów spada między godzinami szczytu lunchu a kolacji.

Nowa era w historii McDonald’s

W środę, podczas całodziennego spotkania z inwestorami, McDonald’s zdradził swoje ambitne plany: w ciągu najbliższych czterech lat chce otworzyć prawie 10 000 nowych restauracji na całym świecie. To gigantyczny krok w przód dla sieci, który zwiększy liczbę jej lokali do imponującej liczby 50 000. Ogłoszenie to, jak z filmu science fiction, zwiastuje nową erę w historii McDonald’s!

McDonald’s otwiera pierwszą "kosmiczną" restaurację CosMc's

CosMc’s – co znajdziemy w menu

Zaproponowane menu zawiera różnorodne lemoniady, mieszane napoje i herbaty o nietypowych smakach. Klienci będą mogli personalizować swoje zamówienia, dodając perełki tapioki, różne syropy smakowe oraz dodatki takie jak shoty energetyczne czy witaminę C.

McDonald’s otwiera pierwszą "kosmiczną" restaurację CosMc's - poznaj menu

Za wyjątkiem oryginalnych napojów dostępna będzie również odchudzona oferta jedzenia, która obejmować będzie klasyczne kanapki McMuffin z jajkiem oraz placki ziemniaczane i precle. Dodatkowo w menu znajdą się pączki, ciasteczka, lody, a także nowości, jak pikantne kanapki z queso i awokado z pomidorami.

McDonald’s otwiera pierwszą "kosmiczną" restaurację CosMc's - poznaj menu

Historia CosMc’s

Nowa sieć otrzymała nazwę od postaci stworzonej przez McDonald’s w końcu lat 80., która była częściowo kosmitą, częściowo robotem. CosMc’s, charakteryzujący się czułkami, ponad sześcioma ramionami i noszący okrągły srebrny skafander kosmiczny, był bohaterem serii reklam marki aż do początku lat 90.

McDonald’s otwiera pierwszą "kosmiczną" restaurację CosMc's.

CosMc’s w Polsce

Niestety musimy jeszcze trochę poczekać na pierwszy lokal w Polsce. Obecnie McDonald’s planuje otworzyć około 10 lokali CosMc’s w różnych, jeszcze niesprecyzowanych miejscach w Teksasie (USA) do końca przyszłego roku. Firma zamierza badać wyniki tych lokalizacji przez co najmniej rok, zanim podejmie decyzję o dalszej ekspansji projektu.

Burger Drwala z McDonald’s? Ile ma kalorii – 20 sposobów, by je spalić

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.