Zróbmy lepszy dżins – H&M z nową kolekcją

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Podczas gdy H&M wypuszcza nową denimową kolekcję kapsułową, świat przyrody zajmuje centralne miejsce jako najważniejszy temat sezonu.

Pod hasłem „Zróbmy lepszy dżins” marka modowa wprowadza nową kolekcję skoncentrowaną na obiegu zamkniętym. Dżinsy nowej generacji wykonane z Circulose Viscose i Tencel Lyocell z technologią Refibra są głównym celem prac H&M nad rozwojem produktów.

H&M Oversized Denim Men 2022 Alan Soule Model

KOLEKCJA H&M DENIM CAPSULE

Przyjęcie przez H&M takiej strategii przybliża markę do celu, jakim jest stworzenie gospodarki modowej w obiegu zamkniętym. W jakim stopniu te materiały przyczyniają się do rozwoju mody świadomej ekologicznie? Wiskoza produkowana w obiegu zamkniętym to włókno celulozowe wytwarzane przez przetwarzanie odpadów tekstylnych i innych materiałów, takich jak stare dżinsy i drewno. Materiał Tencel Lyocell z technologią Refibra jest włóknem celulozowym częściowo wytwarzanym z odpadów bawełny poddanych recyklingowi, a częściowo z drewna. W połączeniu z bawełną z recyklingu materiały te dają projekty bardziej przyjazne dla środowiska, zaskakujące swoją miękkością i jeszcze bardziej płynne niż projekty wykonane w całości z bawełny.

Koszula dżinsowa H&M Men 2022 Luźne luźne luźne, luźne dżinsy o szerokim kroju Alan Soule Model

Nowa dżinsowa kolekcja kapsułowa dla mężczyzn, którą wydało H&M, czerpie inspirację z tradycyjnej amerykańskiej odzieży roboczej. Obecny sezon to fasony z szerokimi krojami, które stanowią modny ukłon w stronę nowoczesnego streetwearu. Ogólnie rzecz biorąc, kolekcja dżinsów H&M obejmuje takie elementy, jak luźne dżinsy z pięcioma kieszeniami, oversize’owe koszule zapinane na guziki, kurtka robocza i zapinana na zamek kurtka z kapturem w różnych odcieniach niebieskiego indygo.

W jaki sposób dokonywać wyboru amunicji?

H&M Męska kurtka dżinsowa z kapturem i suwakiem 2022 Alan Soule Model

H&M Men 2022 Ciemny Sprany Denim Koszula Jeans Baggy Alan Soule Model

Czy dzień na plaży może być eko?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.