Zara X Standard Procedure: Stroje plażowe inspirowane klasyką

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Partnerstwo Zary z australijską marką kosmetyków do pielęgnacji skóry i filtrów przeciwsłonecznych Standard Procedure robi obecnie furrore.

Wspólnie zaprezentowali ekscytującą kolekcję kapsułową męskich strojów plażowych, która doskonale łączy modowe myślenie Zary z retro-inspirowanym stylem Standard Procedure. Poczuj klimat lat siedemdziesiątych!

Zara X Standard Procedure: Stroje plażowe inspirowane klasyką - MENSIDER
fot: ZARA

Kolekcja Zara x Standard Procedure oferuje różnorodne, starannie wybrane elementy, które pozwolą ci wyrazić swój własny styl. Dodaj do swojej plażowej stylizacji haftowany szlafrok lub kapelusz w stylu kubełka dla eleganckiego wyglądu. Możesz również wybrać luźny, lekki styl zakładając top na ramiączkach lub założyć modne sandały. Zdecydowanie wywołasz  falę zachwytu zakładając haftowanymi kąpielówki!

Zara X Standard Procedure: Stroje plażowe inspirowane klasyką - MENSIDER
fot: ZARA

Możesz również sięgnąć po luksusowy ręcznik żakardowy, który łączy w sobie styl i wygodę. Sandały z tkaniny frotte to idealny pomysł na plażowe obuwie, a koszula z bawełnianą kieszenią bez trudu łączy styl i funkcjonalność. To wszystko może się okazać niezbędnymi elementami twojej plażowej garderoby.

All smiles, Taian Scott wears a robe from the Zara x Standard Procedure collection.
fot: ZARA

Męska bielizna: Rodzaje, pielęgnacja, materiały i dobór do sylwetki

fot: ZARA
fot: ZARA
fot: ZARA
fot: ZARA
fot: ZARA

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.