Z kim zatańczy Jacek Jelonek w Tańcu z Gwiazdami?

Tego newsa przeczytasz w minutę

Ogłoszenie udziału Jacka Jelonka w popularnym show „Dancing With The Stars. Taniec Z Gwiazdami” telewizji Polsat, wywołał spore zamieszanie w rodzimych mediach. To pierwsza jednopłciowa para, która wystąpi w 26. już edycji programu, którą oglądają miliony Polek i Polaków.

Jak donosi serwis WP Gwiazdy, komplikacje związane z pierwszym polskim „Prince Charming” pojawiły się przy wyborze partnera do tańca. Podobno żaden z byłych uczestników polskiej edycji nie zdecydował się na trenowanie i występowanie z Jackiem Jelonkiem. Wspólnego uczestnictwa odmówił m.in. Rafał Maserak oraz Stefano Terrazzino. Jak pisze portal Poptown obawiali się o swój wizerunek.

Podobno tancerze odmówili z obawy o to, jak zostaną odebrani przez konserwatywną, i powiedzmy sobie szczerze, homofobiczną polską publiczność.

Kto zatańczy z Jackiem Jelonkiem w Tańcu z Gwiazdami?

Wszystko wskazuje na to, że partnerem Jacka Jelonka zostanie tancerz zza granicy, który na co dzień rozwija swoją karierę w Wielkiej Brytanii. Dla przypomnienia – uczestniczy każdej edycji, poznają swojego partnera/partnerkę na miesiąc przed rozpoczęciem edycji i rozpoczynają pierwsze treningi.

Jak podawaliśmy wcześniej, w nadchodzącej edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wystąpią również: detektyw Krzysztof Rutkowski, prezenterka i instagramerka Ilona Krawczyńska, aktor Łukasz Płoszajski oraz kolarka górska Maja Włoszczowska. Nieoficjalnie wiadomo też o udziale Magdy Mołek, youtuberki, w przeszłości gwiazdy TVN. Cały czas pojawiają się kolejne nazwiska. W programie ma się pojawić także Małgorzata Rozenek-Majdan, która przez ostatnie 10 lat związana byłą z Grupą TVN. Nowy sezon Dancing With The Stars, już jesienią w Polsacie.

Jacek Jelonek w Tańcu z Gwiazdami!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.