Wiosenna rewolucja w szafie od Royalty by Maluma

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Maluma nie zwalnia tempa. Oprócz wydania lini zapachowej Royalty by Maluma, kolumbijski artysta wypuścił linię ubrań pod tą samą nazwą.

Maluma chce, aby jego fani i rodzina czuli się jak członkowie rodziny królewskiej. Pomaga im to osiągnąć, tworząc swoją pierwszą linię ubrań Royalty by Maluma, we współpracy z Macy’s i Reunited Clothing.

Maluma Tabria Majors Model Royalty Collection Macy's 2022

Obszerna kolekcja, dostępna na Macys.com, zawiera produkty dla osób w każdym wieku, jednocześnie prezentując wyraźne wyczucie stylu Malumy dzięki odważnym nadrukom, kolorowym i ciepłym klimatom godnym wszelkich planów na lato.

Royalty by Maluma to wyjątkowe połączenie mojej kultury latynoskiej i mojej miłości do mody, ze stylowymi stylizacjami, które można nosić w dowolnym miejscu, które są uniwersalne na wieczór lub na co dzień” – mówi Maluma. „Ponadto moja współpraca z Reunited Clothing for Macy’s reprezentuje amerykański sen”. 

Maluma Checkerboard Print Clothes Royalty 2022

Maluma zapowiedział wypuszczenie Royalty filmem z produkcji kolekcji na Instagramie, z napisem (po hiszpańsku): „Marzenia się nie kończą… […] Od dziś nie tylko tworzymy muzykę, tworzymy również MODĘ!!!”

Maluma Cindy Prado 2022 Royalty by Maluma Clothing

Daniela Lopez Osorio Model Maluma Royalty by Maluma Clothes 2022 Macy's

Royalty by Maluma: Odkryj nową linię zapachową artysty

Maluma Tabria Majors Plus Size Model Royalty by Maluma 2022 Collection Macy's

Maluma Daniela Lopez Osorio Model 2022 Royalty Collection

 

 

 

 

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.