Vintage, moda i wyrafinowanie jak Zita Vass

Ten artykuł przeczytasz w minutę

4

Zita Vass , aktorka i obecnie modelka kampanii Honey Birdette, buduje solidne fundamenty pod przedsiębiorczy sukces.

Mając doświadczenie w programach telewizyjnych, takich jak Californication, Two and a Half Men i Big Time Rush, a także jako modelka dla Guess, Honey Birdette i różnych innych znanych marek, Zita nauczyła się poruszać w branży rozrywkowej. Odważnie wyraża siebie w sposób, jak uważa się za „Bombshell Glam”, emanując klasą, wyrafinowaniem i urokiem.

Ze swoim doświadczeniem w branży rozrywkowej, w 2019 roku Vass stanęła na czele swojej własnej firmy reklamowej – Like a Voss Media. Jako potrójne zagrożenie – modelka, aktorka i przedsiębiorca, Zita podbija świat . Pozostawia ślad splendoru, a także przesłanie wzmocnienia dla wszystkich kobiet, do których dociera.

Moda to ogromna pasja Vass. Inspiruje się markami, dla których pracowała, tj. Guess i Honey Birdette. Lubi odważne i seksowne życie. Wierzy, że „czerwona szminka robi z ciebie złą sukę” i może wygodnie spacerować po okolicy w samej bieliźnie i płaszczu.  To, jak żyje, to sposób, w jaki chce zachęcić innych do życia. Wierzy, że inteligencja, seksapil i sukces są możliwe dla każdej kobiety, która tego chce.

Przez lata z powodzeniem zdobywała role aktorskie, Zita zwraca uwagę jako silna, wysoka węgierska piękność. W ubiegłym roku Zita wzięła udział w gali amFAR podczas 74. dorocznego festiwalu filmowego w Cannes we Francji. Towarzyszył jej Julian Lennonem, syn Johna Lennona. Robiąc sobie markę w  branży modowej i filmowej, jednocześnie realizując swoje marzenia, nic dziwnego, że nawiązuje głośne kontakty.

4 Komentarze
 1. relax mówi

  relax

 2. Code Binance mówi

  Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://accounts.binance.com/fr/register?ref=RQUR4BEO

 3. coffee jazz mówi

  coffee jazz

 4. 創建免費帳戶 mówi

  Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://www.binance.com/zh-TC/join?ref=FIHEGIZ8

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.