Victoria’s Secret po raz pierwszy w historii ma męskiego ambasadora marki

Ten news przeczytasz w minutę

Gwiazda serialu „Never Have I Ever”, Darren Barnet został mianowany pierwszym męskim ambasadorem marki Victoria’s Secret Pink.

Kiedy myślicie o Victoria’s Secret przed oczami pojawiają się Wam piękne modelki. Jednak nie tym razem! Marka sukcesywnie zmienia swój wizerunek – w ostatni wtorek  marka ogłosiła i potwierdziła w komunikacie prasowym swojego pierwszego w historii męskiego ambasadora – Darrena Barneta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Victoria’s Secret PINK (@vspink)

Gwiazda popularnej komedii Netflix będzie współpracować z marką przez cały rok, aby promować jej kolekcję Gender Free, jednocześnie będzie wspierać akcję uświadamiania zdrowia psychicznego.

Przez cały rok Darren będzie promował kolekcję PINK Gender Free, w tym szorty, koszulki, pasujące zestawy dresowe i akcesoria, a także będzie pomagał wprowadzać nowe style, w szczególności będąc twarzą nadchodzącej jesiennej premiery PINK Fleece Shirt Jacket. Darren będzie również kuratorem listy swoich ulubionych produktów PINK i brać udział w różnych aktywacjach, które wspierają kluczowe inicjatywy marki, w ramach stałego zaangażowania PINK na rzecz inkluzywności, wspierania pozytywnego zdrowia psychicznego i wzmacniania młodych dorosłych.” – czytamy w komunikacie prasowym marki.

Darren Barnet has made history as Victoria' Secret PINK's first-ever male ambassador

Aktor i producent rozpocznie swoją nową rolę w marce, pełniąc funkcję jurora podczas czwartego dorocznego projektu PINK With Purpose Project, w którym 10 młodych dorosłych zostanie wybranych, aby otrzymać 25 000 USD (każdy) na sfinansowanie projektu wspierającego podstawowe wartości PINK: Ludzie, Cel i Planeta. Inni ambasadorowie, którzy pomogą ocenić projekt, to siostrzany duet R&B Chloe x Halle, a także model Remi Bader.

PHOTO: Actor Darren Barnet has become Victoria's Secret PINK’s first-ever male celebrity brand ambassador.

Aktor pochwalił się swoją współpracą na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Darren Barnet (@darrenbarnet)

Jestem niezmiernie podekscytowany, że mogę podzielić się niektórymi z tych nowych stylów, ale jestem jeszcze bardziej wdzięczny, że mogę być częścią dobrej sprawy. Chciałbym, żeby na zdrowiu psychicznym skupiono się bardziej, kiedy byłem nastolatkiem i mam nadzieję, że uda nam się dotrzeć do tych młodych dorosłych, którzy najbardziej potrzebują wysłuchania i wsparcia.” – napisał na Instagramie.

Marka odpowiada na wieloletnią krytykę

Współpraca Barneta z Pink jest kontynuacją niedawnych wysiłków Victoria’s Secret, by być bardziej inkluzywnym, po latach krytyki wskazujących na brak różnorodności w doborze aniołków Victoria’s Secret. Początek poważnych zmian w VS zaczął się w 2019 roku, kiedy firma powitała brazylijską modelkę i aktorkę Valentinę Sampaio – pierwszą modelkę transpłciową.

Royalty by Maluma: Odkryj nową linię zapachową artysty

Zdrowie psychiczne młodych ludzi jest ważne

Aktor będzie również uczestniczyć w inicjatywach PINK na rzecz wspierania pozytywnego zdrowia psychicznego i wzmacniania pozycji młodych dorosłych w ramach stałego zaangażowania na rzecz integracji.

 

„Jestem niezmiernie podekscytowany, że mogę podzielić się niektórymi z tych nowych stylów, ale jestem jeszcze bardziej wdzięczny, że mogę być częścią dobrej sprawy. Chciałbym, żeby na zdrowiu psychicznym skupiono się bardziej, kiedy byłem nastolatkiem i mam nadzieję, że uda nam się dotrzeć do tych młodych dorosłych, którzy najbardziej potrzebują wysłuchania i wsparcia.” – napisał na Instagramie Darren tłumacząc, czym dla niego jest ta współpraca.

Darren wyjaśnił, że kręcenie serialu na Netflixie przypomniało mu o czasach liceum, a także o „niepewnościach i problemach, z którymi borykamy się jako młodzi dorośli”.

„Wiem, jak to jest nie pasować i jak ważne jest, aby czuć się wspieranym i akceptowanym ze względu na to, kim jesteś” – powiedział.

The 30-year-old is the new face of PINK's gender-free collection of loungewear

Barnet models tie-dye separates, logo T-shirts, and shorts in the new campaign that was launched on social media on Tuesday

As part of the partnership, he will promote the PINK's gender-free collection, including his favorite products, and be the face of the brand's upcoming fleece shirt jacket launch this fall

Barnet will also participate in PINK's initiatives for fostering positive mental health and empowering young adults as part of its continued commitment to inclusivity

Victoria's Secret PINK shared a behind-the-scenes video of Barnet during his shoot to celebrate the collaboration

Barnet joins fellow PINK ambassadors Chloe and Halle Bailey, the R&B singing sisters known as Chloe x Halle, and TikTok star Remi Bader

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.