Velma ze „Scooby-Doo” jest oficjalnie lesbijką

Ten news przeczytasz w mniej niż minutę

Viralowe wideoklipy z nowego filmu Scooby-Doo spotkały się z entuzjazmem fanów, którzy od dawna uważali Velmę za ikonę środowiska queer.

W ciągu zaledwie 13 sekund viralovy klip z najnowszego filmu „Scooby Doo”, który ukazał się w tym tygodniu w serwisach streamingowych, rozstrzygnął dziesięciolecia spekulacji i debat fanów. Velma Dinkley dokonała coming outu — jest lesbijką.

Scooby-Doo Velma

Dla jednych będzie to niemałe zaskoczenie, dla innych potwierdzenie tego, czego można było się domyślać od dawna. Fani bajki od zawsze byli zainteresowani orientacją seksualną Velmy. W 2020 roku producent serii „Scooby-Doo: Mystery Incorporated” Tony Cervone, ujawnił, że Velma jest lesbijką.

Scena z najnowszego odcinka „Scooby-Doo! Cukierek albo psikus ”, która została udostępniona również na Twitterze, wyjaśnia wszystko! Twórcy kreskówki oficjalnie dokonali coming outu Velmy. Krótko ścięta brunetka z grzywką, z czarnymi, prostokątnymi okularami, ubrana w kultowy, masywny pomarańczowy golf i bordową, plisowaną spódnicę ukazuje nam rodzące się w niej uczucie do Coco Diablo, projektantki kostiumów. Velma zaniemówiła, zarumieniła się, a okulary zaczęły jej parować! Nigdy wcześniej twórcy serii nie pokazywali jej wyraźnego zainteresowania osobami tej samej płci.

Do dnia dzisiejszego filmik został odtworzony ponad 6,3 miliona razy i otrzymał ponad 200 600 polubień.

Najlepsze horrory na Halloween

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.