Twoje własne polo od Ralpha Laurena

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

1

Dzięki nowemu programowi online marki, możesz zaprojektować swoje własne polo.

 

Od 2003 roku Ralph Lauren umożliwia swoim klientom personalizowanie koszulek polo. Od 18 maja podejście „à la carte” osiąga nowe szczyty wraz z wprowadzeniem przez firmę programu „Made-To-Order Polo”.

Jak sama nazwa wskazuje, każda koszulka polo zostanie uszyta na zamówienie, co eliminuje konieczność magazynowania gotowych modeli.

Każda koszulka polo – wykonana jest w technologii płaskiego splotu, która zapewnia miękką teksturę – koszulki są dostępne w sześciu wzorach, które pozwalają na 24 kombinacje kolorystyczne.

Strona kreatora najpierw prosi klientów o wybranie pożądanego modelu polo, a następnie wyświetla szeroki wybór kombinacji kolorystycznych. W dalszych krokach  klienci mają możliwość dalszego spersonalizowania koszulki polo za pomocą dodania tekstu (nie więcej niż 16 znaków) na lewym lub prawym mankiecie, a także mogą wybrać kolor i rozmiar logo marki.

Ralph LaurenAby uczcić nowy program personalizacji, marka rozpoczyna globalną kampanię zatytułowaną „World of Color”, która będzie wykorzystywać aktywacje mediów społecznościowych, w tym Snapchata i TikToka

Robione na zamówienie koszulki polo Ralpha Laurena będą dostępne wyłącznie w sklepie internetowym marki za 168 dolarów. Zaprojektowane polo powinno dojść do klienta w ciągu dwóch tygodni od zamówienia.

1 komentarz
  1. jazz work coffee mówi

    jazz work coffee

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.