Twoja partnerka na pewno tego nie potrafi. „Mam Talent!” szokuje

Tego newsa przeczytasz w minutę

Czy Wy też czujecie coraz większe zażenowanie oglądając talent show? Szczerze, to jestem bardzo rozczarowany, że tego typu programy wciąż utrzymują się na antenie i przyciągają widzów przed telewizory. Ale chyba jak to z programami w telewizji bywa, coraz mniej chodzi o talent, a liczy się tak naprawdę tylko show. I tak jest w przypadku francuskiej edycji Mam Talent!, która stała się viralem na całym świecie.

Zagrała na flecie waginą w programie Mam Talent!

Przed występem Beatrice McQueef, 40-letniej ginekolożki pochodzącej z Australii, dzieci zostały wyproszone z sali, ponieważ przedstawienie na pewno nie było przeznaczone dla widzów niepełnoletnich. Producenci programu familijnego postanowili iść na całość. Szybko okazało się, co McQueef ma do zaoferowania i nie było to tradycyjne wykonanie na flecie. Wiadomo, że taka wersja byłaby koszmarnie nudna.

Czy to talent? Czy muzykowanie po francusku?

Ginekolożka postanowiła wykorzystać inne wargi i zaprezentować niezwykłą wersję utworu „Panie Janie, Gdzie Pan Jest”, notabene piosenki przeznaczonej dla dzieci. Jak stwierdziła kobieta, podczas swojej praktyki lekarskiej zauważyła, że wagina może wydawać dźwięki poprzez strumienie powietrza wydmuchiwane podobnie jak z ludzkich ust. Nie wiemy do końca czy publiczność była zachwycona, czy zniesmaczona, ale na pewno wzrosły słupki oglądalności, a przecież o to w tym wszystkim chodzi. Materiał z tego niezwykłego wydarzenia możecie zobaczyć poniżej (na własną odpowiedzialność).

Najlepsze filmy o I Wojnie Światowej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.