True™ men skin care w Douglas. Ambasadorem Maciej Zakościelny

Tego newsa przeczytasz w minutę

Polska marka True™ men skin care, specjalizująca się w preparatach do pielęgnacji skóry męskiej, której twarzą jest Maciej Zakościelny, jest teraz dostępna w sieci sklepów perfumerii Douglas.

Oferta zawiera kremy na dzień i na noc, żel do mycia twarzy, serum pod oczy oraz zestawy kosmetyków. Wszystkie produkty zawierają składniki aktywne w wysokich stężeniach, a także są bez parabenów, olejów mineralnych, siarczanów, SLS, SLES, DEA i alkoholu. Produkty te nie są testowane na zwierzętach, a ich produkcja odbywa się w Polsce z surowców pochodzących z Unii Europejskiej.

Dzięki współpracy z perfumerią Douglas, teraz produkty te są dostępne w 34 sklepach stacjonarnych w Polsce oraz online. To doskonała wiadomość dla mężczyzn, którzy chcą dbać o swoją skórę i szukają zaawansowanych produktów przeciwstarzeniowych oraz przeciwdziałających negatywnym skutkom zanieczyszczeń środowiska.

True™ men skin care dostępne od ręki

True™ men skin care to polska marka kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry męskiej, która teraz jest dostępna w sieci sklepów perfumerii Douglas. Marka oferuje linie produktów Advanced Age & Pollution Defence, które obejmują nawilżający krem z filtrem UV na dzień, regenerujący krem na noc, oczyszczający żel do mycia twarzy z mikrocząsteczkami oraz rewitalizujące serum pod oczy. Produkty te są dostępne zarówno w sklepie online, jak i w salonach Douglas, które znajdują się w 18 miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław czy Gdańsk. Marka ta skupia się na stworzeniu wygodnych w użyciu produktów, które skutecznie działają i pomagają zachować zdrowy wygląd skóry. Twórca marki Maciej Adamaszek wierzy, że dzięki możliwości zapoznania się z produktami „na żywo” marka dotrze do nowych klientów i ułatwi proces zakupowy już istniejącym klientom. Ceny produktów mieszcz ą się w przedziale od 60 do 340 złotych.
Więcej na temat naszych rekomendacji przeczytasz poniżej:

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.