Tinder podsumowuje rok 2021

Ten artykuł przeczytasz w 2 minuty

3

Tinder został założony na kampusie uniwersyteckim w 2012 roku i bardzo szybko stał się najpopularniejszą na świecie aplikacją do poznawania nowych ludzi, by nie powiedzieć wprost – randkowania oraz szybkiego seksu. Tinder jest dostępny w 190 krajach i ponad 40 językach. To najbardziej dochodowa aplikacja niezwiązaną z grami na świecie. Został pobrany ponad 450 milionów razy i doprowadził do ponad 60 miliardów dopasowań. Nic więc dziwnego, że również jej twórcy postanowili podsumować ten dziwny 2021 rok.

Wirtualne spotkania i aktywne randki na żywo
W 2021 r. użytkownicy Tindera wybierali zarówno wirtualne spotkania, ale także spotkania z osobami zaszczepionymi, co raczej  zrozumiałe z uwagi na okoliczności. Królowały jednak randki wideo, które stały się podstawą zapoznawczych spotkań dla singli, a wzmianki o „rozmowie wideo” w profilach użytkowników wzrosły aż o 52% na całym świecie. Randkowicze szukali też pokrewnych dusz w swoim otoczeniu. Określenia „w pobliżu” i „blisko” wzrosły o 20% całym świecie, co pokazuje, że świat realny wcale nie wychodzi z mody również jeśli chodzi o randki.

Pomysły na pierwszą randkę – zdecydowanie na zewnątrz
Wypad na drinka? Okazuje się, że to przeżytek, pewnie głównie z uwagi na kolejne fale pandemii i obostrzeżenia. W 2021 roku dowiedzieliśmy się, że pierwsze randki stały się bardziej zachętą do wspólnego spędzania czasu w sposób aktywny, niż tradycyjnymi lodołamaczami. Randkowicze wybierali ciekawsze, bardziej wyjątkowe zajęcia na pierwszym spotkanie, niż wypad do baru. Kto wie, może takie spotkania bez alkoholu, pozwalają się lepiej poznać? Tinder odnotował wzrost o 51% wzmianek o „jazdach na rolkach”, ale pojawiają się też inne aktywności, jak wspólne robienie makaronu, czy stawianie Tarota.

Deisel power: the latest intimates campaign ran on Gridnr, Pornhub and Youporn

Bycie zaszczepionym stało się modne
W ciągu roku, w którym poddanie się szczepieniu było pierwszą rzeczą na liście kontrolnej przygotowań do randki, dzielenie się stylem życia po szczepieniu w swoich biografiach na Tinderze sprawiło, że cała społeczność poczuła się bezpieczniej podczas spotkań. Ponieważ akcje szczepień przyspieszyły lokalnie między kwietniem a majem 2021 r., wzmianki o zaszczepieniu w bio np. w USA wzrosły ponad trzykrotnie, ponieważ członkowie opowiadali się za zdradzeniem swojego statusu, jako obowiązkowego przed pierwszą randką.

Małe szczęścia, drobne gesty
To drobne gesty i wzajemna pomoc w codziennych sprawach, sprawiały, że randki w 2021 stawały się wyjątkowymi. Wzmianki o „drobnych rzeczach” wzrosły o 30% rok do roku w biografiach Tindera, ponieważ członkowie dzielili się uznaniem dla małych radości życia. Członkowie Tinder wspomnieli o drobnych gestach, takich jak „planowanie pikniku” lub „opłacanie rachunku”, jako te, które umilą im dzień.

Hymny randkowe były wszelkiego rodzaju uczuciami.
Ponieważ muzyka cieszy się największym zainteresowaniem członków Tindera na całym świecie, to jakie utwory członkowie wybierają do wyświetlania na swoich profilach, wiele mówiło o nastroju każdego użytkownika. Na liście przebojów Tindera królowali: Mac Miller, Kanye West, Doja Cat czy Drake.

Źródło: Tinder
3 Komentarze
  1. Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

  2. rap mówi

    rap

  3. binance mówi

    Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://accounts.binance.com/ar-BH/register-person?ref=RQUR4BEO

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.