„The Silent Sea” to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netflixie w zeszłym tygodniu

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

Najnowszy serial serial science-fiction Netflixa, The Silent Sea, stał się najczęściej oglądanym nieanglojęzycznym serialem na platformie w ubiegłym tygodniu.

Oficjalna lista najchętniej oglądanych pozycji na Netflix śledzi najpopularniejsze treści na platformie na podstawie wskaźnika, który nazywa „przeglądanymi godzinami”. Zgodnie z najnowszą aktualizacją listy, The Silent Sea jest najczęściej oglądanym nieanglojęzycznym serialem w tygodniu od 27 grudnia do 2 stycznia, z łączną liczbą 47,83 miliona obejrzanych godzin. 

The Silent Sea - recenzja serialu sci-fi Netflixa. W kosmosie nikt nie usłyszy twojego koreańskiego krzyku - Movies Room

To także drugi tydzień serialu science-fiction w Top 10, po tym, jak zajęła trzecie miejsce w tygodniu swojej premiery.

The Silent Sea – dla niewtajemniczonych

To seria science fiction osadzona w odległej przyszłości, w której Ziemia uległa procesowi pustynnienia, w wyniku czego stała się jałowa. Han Yoon-jae, jest przywódcą zespołu zajmującego się badaniem kosmosu, wysłanego w celu zabezpieczenia próbki z opuszczonej stacji kosmicznej na Księżycu, która może być kluczem do przetrwania Ziemii.

Tymczasem doktor Ji-an Song jest astrobiologiem, która chce odkryć prawdę o wypadku, który doprowadził do opuszczenia stacji kosmicznej na Księżycu oraz śmierci jej siostry.

Policja: piosenkarz Derulo zaangażowany w bójkę w Las Vegas

Kilka innych południowokoreańskich seriali telewizyjnych również znalazło się na liście najchętniej oglądanych w tym tygodniu seriali nieanglojęzycznych, w tym Squid Game i Nasze ukochane lato , które zajmują odpowiednio szóste i dziewiąte miejsce.

 

 

 

 

 

1 komentarz
  1. 20bet mówi

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.