THE OFFICE PL – CANAL+ prezentuje pierwszy zwiastun

Ten artykuł przeczytasz w minutę

4

CANAL+ prezentuje pierwszy trailer i plakat do nowego serialu THE OFFICE PL. To nie wszystko – udostępnia także amerykańską wersję kultowego serialu w serwisie CANAL+ online.

Wyraziści bohaterowie oraz potężny ładunek humoru wyprowadzającego ze strefy komfortu – tak w skrócie można opisać format THE OFFICE. Za sprawą brytyjskiego oryginału, jak i genialnej amerykańskiej adaptacji, serial zdobył miliony fanów na całym świecie, łącząc w sobie cechy klasycznego sitcomu z estetyką paradokumentu i ucieleśniając tym samym gatunek mockument.

The Office Pl
CANAL+

THE OFFICE PL – kiedy premiera?

22 października fani tytułu będą mogli obejrzeć polską wersję serialu THE OFFICE PL, w której na pewno nie zabraknie kontrowersyjnego humoru i współczesnych, prawdziwie polskich kontekstów.

THE OFFICE PL – oficjalny zwiastun

Amerykańskie THE OFFICE  dostępny online

Od 1.10, w każdy kolejny piątek, w CANAL+ online pojawią się po dwa sezony amerykańskiej wersji kultowego hitu: 8 października (sezon 3 i 4), 15 października (sezon 5 i 6) oraz 22 października (sezon 7, 8 i 9).

 

 

 

4 Komentarze
 1. Register mówi

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

 2. Cozy Jazz mówi

  Cozy Jazz

 3. labākais binance norādījuma kods mówi

  Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://accounts.binance.com/lv/register-person?ref=V2H9AFPY

 4. binance- mówi

  Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.