Ten piękny włoski region zapłaci prawie 130 tys. zł za.. zamieszkanie na jego terenie!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

5

Czy kiedykolwiek marzyłeś o otwarciu małego biznesu i osiedleniu się na stałe w malowniczej wiosce na głębokim południu Włoch, gdzie jest ciepło przez prawie cały rok? Dla tych, którzy lubią szaleństwo w swoim życiu, wkrótce może to przestać być tylko marzeniem!

Mieszczący się we Włoszech region Kalabrii planuje zaoferować do 28 000 EUR (to prawie 130 tys. zł) osobom, które chcą przenieść się do przepięknych wiosek z zaledwie 2000 mieszkańcami. Ta niesamowita oferta ma na celu przyciągniecie młodych ludzi, którymi lokalne władze wiążą przyszły rozwój swojego regionu oraz.. wzrost populacji. Lokalizacji jest kilka zaczynając od tych w pobliżu morza, kończąc na zboczach gór.

Nie są to jednak pieniądze przeznaczone na nic. Aby zdobyć fundusze, nowi mieszkańcy muszą również zobowiązać się m.in. do rozpoczęcia małej firmy lub skorzystania z istniejących ofert pracy dla specjalistów poszukiwanych przez daną miejscowość. Jest też kilka innych haczyków.

Kandydaci muszą podjąć rezydenturę i mieć maksymalnie 40 lat. Muszą być gotowi do przeniesienia się do regionu Kalabrii w ciągu 90 dni od pomyślnego złożenia wniosku.

Mamy nadzieję, że oferta przyciągnie aktywnych młodych ludzi i chętnych do pracy milenialsów.

Ponieważ znowu możemy podróżować, a Włochy witają z powrotem turystów, odwiedzenie regionu tego lata może być dobrym sposobem na poznanie życia kalabryjskich wiosek. Oto zestawienie najbardziej malowniczych miejsc, w których możesz zamieszkać.

Civita
Civita

 

Samo i Precacore
Samo i Precacore
Aieta
Aieta
Bova
Bova
Caccuri
Caccuri
Santa Severina
Santa Severina

Miej oko na stronę internetową regionu, aby otrzymywać najnowsze informacje o tym projekcie.

 

5 Komentarze
 1. Adrian mówi

  Wow, to jeszcze można zarobić na spełnianiu marzeń 😛 Już wchodzę patrzeć na szczegółowe warunki aplikacji 😛

 2. Kati93 mówi

  Nic tylko uciekać z tego kraju i cieszyć się spokojem, sącząc dobre włoskie wino <3

 3. Michał mówi

  Chętnie bym skorzystał i posiedział parę lat w takiej scenerii.

 4. gate io giriş mówi

  I am an investor of gate io, I have consulted a lot of information, I hope to upgrade my investment strategy with a new model. Your article creation ideas have given me a lot of inspiration, but I still have some doubts. I wonder if you can help me? Thanks.

 5. jazz instrumental music mówi

  jazz instrumental music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.