Tańczący kaktus. Zabawka dla dzieci gra polską piosenkę o kokainie

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Po raz kolejny życie udowodniło, że z językiem i jego barierami nie ma żartów. Chyba już każdy z nas zna historie o osobach, które wytatuowały sobie po chińsku „ryż z kurczakiem” lub inne zabawne słowa, których znaczenia wcześniej nie znały.

 

Najnowszym hitem Internetu jest niefortunne użycie polskiej piosenki w Tajwanie. Producenci pluszowej zabawki dla dzieci w kształcie kaktusa wgrali maskotce polską piosenkę. Nikogo by to nie ruszyło, gdyby nie to, że jest o kokainie.

Tańczący w rytm muzyki kaktus trafił do supermarketów w Tajwanie i szybko stał się hitem zakupowym. Podekscytowani blogerzy publikują na YouTube recenzje zabawki i mało który z nich zdaje sobie sprawę ze znaczenia tekstu piosenki. Rytmiczna piosnka pasuje do wygibasów kaktusa i nie ukrywamy.. wpada w ucho.

Tańcząca zabawka i narkotyki

„Tylko jedno w głowie mam, koksu 5 gram” – śpiewa wyginający się na wszystkie strony kaktus. Piosenka zawiera w swoim tekście również wiele przekleństw i z pewnością nie jest to treść dedykowana najmłodszym. Polka, która rozpoznała utwór Cypisa, zorientowała się, że zabawka nie jest odpowiednia dla dzieci i zawiadomiła o tym fakcie Taiwan News.

Zabawka miała być odpowiednia dla najmłodszych

Kaktus ma wgrane trzy piosenki. Jak opisują je Amazon i AliExpress są to: „Dancing Polish Cow” (to właśnie piosenka Cypisa), „Congo” i „African Drum Music”. Producenci deklarują, że tańczący kaktus jest świetną zabawką dla dzieci i wspomaga ich wyobraźnię oraz kreatywność.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.