Tajne Kody Netflix: odkryj lepsze rekomendacje i nowe ulubione produkcje

Ten artykuł przeczytasz w minute

2

Użyj tych kodów, aby obejść algorytmy Netflix. Dzięki tej małej sztuczce znajdziesz swój nowy ulubiony program lub film. Poniżej więcej szczegółów.

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych oferujących wiele programów telewizyjnych, filmów i seriali. Czasem można się pogubić w gąszczu wyświetlanych ofert, nie wspominając już o liście godnych objadania oryginalnych produkcji Netflix. Z pozornie nieskończoną listą treści do wyboru, możesz z łatwością spędzić więcej czasu na przewijaniu rekomendacji, niż na oglądaniu konkretnego filmu.

This Netflix 'Party' Extension Lets You Have a Remote Movie Night by Syncing Accounts | Travel + Leisure | Travel + Leisure

Gigant streamingowy wykorzystuje algorytmy, które pomagają klientom przeglądać ich opcje, wyróżniając programy telewizyjne i filmy, które mogą nam się spodobać, na podstawie naszego profilu i tego, co oglądaliśmy wcześniej. Jednak nasze preferencje mogą czasem być nieco bardziej szczegółowe niż aktualnie popularne tytuły, science fiction, fantasy, horror, komedie. W zależności od tego, co oglądaliśmy, algorytm rekomendacji Netflix może wychwycić idealny film lub program. Jednak jest też inne rozwiązanie – kody Netflix. Mogą pomóc nam przefiltrować mnóstwo treści, aby znaleźć ciekawsze rekomendacje, niż te standardowe.

Co warto wiedzieć o kodach Netflix

Kody Netflix – choć nie są nowym odkryciem – są oparte na systemie liczbowym, którego usługa używa do kategoryzowania filmów i programów według gatunku i podgatunku. Pamiętaj, że kodów można używać tylko w witrynie Netflix, a nie w jej aplikacji.

Gdzie znaleźć kody Netflix

Pełna lista znajduje się na stronie netflix-codes.com. Istnieje około 20 kategorii gatunków oferowanych przez Netflix . Kategorie te są podzielone na bardziej szczegółowe podgatunki. Na przykład horrory – o kodzie 8711 – zawierają 12 dodatkowych kodów, takich jak głębinowe horrory, horrory o zombie, krzyki nastolatków i inne.

Kody Netflix
Printscreen: Netflix-codes.com

Jak korzystać z kodów Netflix

Najprostszym sposobem jest zainstalowanie rozszerzenia „Better Browse for Netflix” dla przeglądarki Chrome. Oto jak:

1 . Przejdź do Chrome Web Store i wyszukaj „Better Browse for Netflix”.

2 . Kliknij Dodaj do Chrome .

3 . Kliknij Dodaj rozszerzenie .

4 . Zaloguj się na swoje konto Netflix w nowej karcie.

U góry ekranu głównego Netflix powinna pojawić się nowa opcja – Przeglądaj wszystko – obok Mojej listy. Kliknij to, aby wyszukać ręcznie lub przewinąć dostępne podgatunki.

Kody Netflix
NETFLIX

Innym sposobem jest strona z kodami Netflix. Oto jak:

1 . Odwiedź witrynę netflix-codes.com w przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

2 . Znajdź gatunek lub podgatunek, który chcesz poznać. 

3 . Stuknij kod obok wybranego gatunku lub podgatunku.

4 . Jeśli korzystasz z urządzenia z zainstalowaną aplikacją Netflix, aplikacja powinna się otworzyć i przekierować bezpośrednio do wybranego gatunku lub podgatunku. Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji, otworzy ona Netflix za pośrednictwem przeglądarki i będziesz mógł oglądać określone dostępne filmy i programy.

5 . Kliknij tytuł, który chcesz obejrzeć.

 

 

 

2 Komentarze
  1. gate io mówi

    Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

  2. labākais binance norādījuma kods mówi

    I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/lv/register-person?ref=IJFGOAID

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.