Taco Hemingway – Nie uwierzycie, komu zrobił prezent!

5

Każdy fan Taco marzyłby o tym, aby otrzymać od niego taki wyjątkowy prezent. Raper sprawił niespodziankę byłemu Rzecznikowi Praw Obywatelskich – Adamowi Bodnarowi – i wysłał mu swojego ostatnie wydawnictwo na winylu wraz z autografem i podziękowaniami. 

 

Taco Hemingway – komu sprawił niespodziankę?

Odejście Adama Bodnara odbiło się dużym echem i zawiedzeniem większości społeczeństwa, w tym m.in. gwiazd show-biznesu, które podkreślały, że Bodnar zawsze stał na straży praw obywatelskich. Podziękowania otrzymał m.in od znanego rapera na znak wdzięczności za jego pięcioletnią pracę na rzecz ważnego urzędu. Taco wysłał byłemu rzecznikowi swój najnowszy, wydany na winylu album „Jarmark” wraz z autografem i dedykacją.

Taco Hemingway
fot. Karol Makurat

Taco Hemingway – o takim prezencie marzy każdy fan

Taco Hemingway niespecjalnie często udziela się w swoich mediach społecznościowych. W związku z czym, jego życie jest owiane nutką tajemnicy i fanom pozostają tylko domysły, co u niego słychać. Ostatnio o znanym raperze wspomniał były Rzecznik Praw Obywatelskich – Adam Bodnar. Na swoim profilu na Instagramie pochwalił się przesyłką, jaką otrzymał od jednego z najważniejszych reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej. Zawartość przesyłki to z pewnoscią spełnienie marzeń każdego fana rapera.

Taco Hemingway
fot. Taco Hemingway – Jarmark /okładka albumu

Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich, pochwalił się w relacji na Instagramie miłym prezentem, jaki otrzymał od rapera.

TACO HEMINGWAY ŻEGNA ADAMA BODNARA - BYŁEGO RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH - RAPOWO

Na albumie „Jarmark” Taco Hemingway poruszył kilka wątków politycznych, społecznych czy kościelnych. Singiel „Polskie Tango” zdobył ponad 35 milionów wyświetleń na Youtube.

5 Komentarze
 1. working autumn jazz mówi

  working autumn jazz

 2. japanese type beat mówi

  japanese type beat

 3. relaxing mówi

  relaxing

 4. Iscriviti per ottenere 100 USDT mówi

  I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://www.binance.com/it/join?ref=OMM3XK51

 5. criac~ao de conta na binance mówi

  Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://www.binance.com/pt-PT/register?ref=YY80CKRN

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.