Supreme wypuszcza nową kolekcję na cześć albumu Massive Attack „Mezzanine”

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Massive Attack to najnowszy zespół, który dołączył do powiększającej się listy muz muzycznych Supreme, z nową kolekcją inspirowaną okładką albumu Mezzanine z  1998 roku, która ma ukazać się w tym tygodniu.

Wewnątrz asortymentu charakterystyczny dla albumu motyw żuka znajduje się na wybranych koszulkach piłkarskich, koszulach z guzikami i szortach. Paleta kolorów kolorów czerni, jasnoniebieskiego i białego – ikonografia lat 90. – jest obecna w nowoczesnych sylwetkach Supreme. Robert Del Naja z Massive Attack, który stworzył oryginalny projekt owadów, jest uznawany za dyrektora kreatywnego tej linii.

Supreme Massive Attack Mezzanine Clothing Soccer Jersey
fot. Supreme

Supreme To Drop a Massive Attack Inspired Capsule mezzanine okładka albumu informacje o wydaniu kolekcji

Massive Attack potwierdzili w tweecie, że nie brali udziału w projektach marki, jednak udzielili zgody przed ich stworzeniem.

„Seria Supreme Mezzanine została zaplanowana i zaprojektowana bez konsultacji, nie mówiąc już o „współpracy” z Massive Attack” – napisali. „Zespół nie jest interesariuszami i nie ma żadnego komercyjnego interesu w projekcie. Udzielili zgody w akcie „hołdu” Nickowi Knightowi”.

 

Supreme Massive Attack Mezzanine Clothing Shorts
fot. Supreme

Wcześniej Supreme tworzyło kolekcje we współpracy z wieloma zespołami i artystami, w tym między innymi z The Velvet Underground, Marvin Gaye, Public Enemy, The Misfits i My Bloody Valentine

Supreme Massive Attack Mezzanine Clothing Shirts
fot. Supreme

Supreme To Drop a Massive Attack Inspired Capsule mezzanine okładka albumu informacje o wydaniu kolekcji

 

Kolekcja inspirowana Massive Attack ma pojawić się w sklepie internetowym marki 17 czerwca.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.