Sukcesja powraca z trzecim sezonem – wszystko co trzeba wiedzieć!

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

6

Ostry jak brzytwa dramat HBO, nagrodzony Emmy, powraca z Alexandrem Skarsgardem i Adrienem Brodym. Oto wszystko, co warto wiedzieć o nadchodzącym sezonie.

Jak mógłby powiedzieć Logan Roy, nadszedł „pieprzony czas”. Drugi sezon sukcesji dobiegł końca w październiku 2019 roku. Od tego czasu fani zostali pozbawieni chwalonego przez krytyków serialu HBO, który śledzi makiaweliczne ruchy rodziny Royów i braterskie (i siostrzane) dźganie w plecy, gdy walczą o pozycje w rodzinnym biznesie.

Gdzie zakończył się sezon 2 sukcesji ?

Drugi sezon Sukcesji zakończył się, gdy Kendall Roy rzucił bombę na dynastię swojego ojca, nazywając Logana Roya „tyranem i kłamcą”. Chłopak numer jeden zdecydował się zdradzić potentata medialnego Logana Roya – który zmusił swojego syna do upadku za wykroczenia w Waystar Royco – kładąc duży nacisk na plany patriarchy dotyczące jego spadkobierców. Roman Roy został również dyrektorem operacyjnym firmy, podczas gdy kuzyn Greg, ściskając te wiecznie obciążające e-maile, narysował swoje linie bojowe i zrównał się z Kendallami.

Sukcesja - zwiastun kolejnych odcinków 3. sezonu serialu HBO
fot: HBO

Co wydarzy się w sezonie 3?

Zakończenie drugiego sezonu Sukcesji okazało się niezwykle emocjonujące. A co wydarzy się w kolejnym? Oświadczenie HBO donosiło, że trzeci sezon będzie bitwą z bronią palną między Royami. „Wsadzony w zasadzkę przez swojego zbuntowanego syna Kendalla pod koniec drugiego sezonu, Logan Roy rozpoczyna trzeci sezon w niebezpiecznej sytuacji” – czytamy w oficjalnym podsumowaniu. „Walka o zabezpieczenie rodzinnych, politycznych i finansowych sojuszy rośnie, gdy zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową”.

Kiedy premiera trzeciego sezonu Sukcesji?

23 sierpnia HBO potwierdziło w mediach społecznościowych, że serial powróci – nie jak oczekiwano w grudniu – ale w październiku 2021 roku. A w połowie września HBO ogłosiło, że pierwszy odcinek trzeciego sezonu wypadnie na 17 października.

Gdzie możesz obejrzeć 3 sezon Sukcesji ?

Czas odnowić subskrypcję HBO GO. Sukcesję można oglądać od dzisiaj (18 października) w każdy poniedziałek. Trzeci sezon będzie skrócony i będzie składał się z dziewięciu odcinków (zamiast standardowych 10), a jego finał zaplanowano na 12 grudnia.

Sukcesja 3 sezon – zwiastun:

6 Komentarze
 1. … [Trackback]

  […] Find More to that Topic: mensider.com/sukcesja-powraca-z-trzecim-sezonem-wszystko-co-trzeba-wiedziec/ […]

 2. beer777

  … [Trackback]

  […] There you can find 14296 additional Information on that Topic: mensider.com/sukcesja-powraca-z-trzecim-sezonem-wszystko-co-trzeba-wiedziec/ […]

 3. locksmith Largo FL

  … [Trackback]

  […] Info to that Topic: mensider.com/sukcesja-powraca-z-trzecim-sezonem-wszystko-co-trzeba-wiedziec/ […]

 4. lsd tabs for sale

  … [Trackback]

  […] Read More here on that Topic: mensider.com/sukcesja-powraca-z-trzecim-sezonem-wszystko-co-trzeba-wiedziec/ […]

 5. … [Trackback]

  […] Info to that Topic: mensider.com/sukcesja-powraca-z-trzecim-sezonem-wszystko-co-trzeba-wiedziec/ […]

 6. Buy Vape carts online

  … [Trackback]

  […] There you can find 34219 additional Information on that Topic: mensider.com/sukcesja-powraca-z-trzecim-sezonem-wszystko-co-trzeba-wiedziec/ […]

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.