Stranger Things: Will Byers jest oficjalnie gejem

Ten news przeczytasz w minutę

Gwiazda „Stranger Things” Noah Schnapp potwierdza popularną teorię o seksualności jego bohatera. Will jest gejem i ma w serialu swoją sympatię.

Po rozdzierającym serce przemówieniu Willa Byersa w finale czwartego sezonu, Schnapp w rozmowie z portalem Variety potwierdził, że jego postać jest gejem.

Stanger Things: To oficjalne - Will Byers jest gejem | MENSIDER

W wywiadzie zdradził także, że jego bohater dodatkowo kocha się w swoim najlepszym przyjacielu. Niestety, nie bardzo wie, jak mu to przekazać i boi się naruszać dotychczas zbudowanej relacji. Oprócz tego musi pamiętać, że Mike jest obcnie związany z Jedenastką.

Teraz jest w 100% jasne, że jest gejem i kocham Mike’a” – powiedział Schnapp. „To był powolny proces. Myślę, że jest to zrobione tak pięknie, ponieważ tak łatwo jest sprawić, by postać nagle stała się gejem”.

17-letni aktor powiedział, że po ujawnieniu jego filmowej seksualności ludzie podchodzili do niego, aby porozmawiać o tym, jak utożsamiają się z jego postacią, w tym 40-letni mężczyzna z Paryża:

Podszedł do mnie 40-letni mężczyzna i powiedział: „Wow, postać Willa sprawiła, że poczułem się tak dobrze. Jestem z nim bardzo związany. Gdy byłem dzieckiem, byłem dokładnie taki jak on”. To sprawiło, że bardzo się ucieszyłem. Piszą tę prawdziwą postać, tę prawdziwą podróż i prawdziwą walkę i robią to tak dobrze.” – powiedział Schnapp.

Magda Gessler ucisza Brada Pitta w pociągu!

Seksualność Willa była tematem dyskusji z fanami od premiery „Stranger Things” w 2016 roku. Spekulacje na temat seksualności bohatera powróciły po odcinku 3 sezonu 3, kiedy Will był sfrustrowany rodzącymi się romansami przyjaciela. To nie moja wina, że ​​nie lubisz dziewczyn, krzyczał Mike Wheeler (Finn Wolfhard) do Willa. W czwartym sezonie Will czuje się pominięty, gdy Mike odwiedza Jedenastkę (Millie Bobby Brown) i skupia się przede wszystkim na swoim romantycznym związku z nią.

Schnapp jest podekscytowany planem braci Dufferów, aby bardziej skupić się na jego postaci i rozbudować fabułę w piątym sezonie.

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.