Stranger Things 4 – mamy zwiastun drugiej części!

Ten artykuł przeczytasz 2 minutę

Netflix wypuścił pełny zwiastun podsumowujący 4. sezon i jest pełen akcji — nie wspominając o przytłaczającym poczuciu zagłady.

Zapowiedź początku końca Stranger Things 4 wreszcie pojawiła się w sieci. Jednak to jeszcze nie koniec. Przebieramy nogami, niecierpliwie czekając na ostatnie dwa odcinki sezonu.

fot. Materiały prasowe

Na szczęście w porównaniu z bolesnymi trzema latami bez Stranger Things 4, kolejne części pojawiają się z powrotem na naszych ekranach, w mgnieniu oka.

„Stranger Things” winduje przebój Kate Bush „Running Up That Hill” na pierwsze miejsca

Stranger Things 4, część 2, data premiery

Druga część 4. sezonu Stranger Things,ukaże się na Netflix 1 lipca 2022 r. Ma nieco inną strukturę niż pierwsza połowa, gdyż ma tylko dwa odcinki.

Jednak nie obawiajcie się – będą masywne. Potwierdzono, że przedostatni odcinek będzie trwał 85 minut, podczas gdy finał będzie trwał dwie i pół godziny. To wystarczy, by Marvel się skrzywił.

Czy będzie 5. sezon?

Cokolwiek wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach 4. sezonu, utoruje to drogę do nadchodzącego potwierdzonego sezonu piątego. Będzie on ostatnim w serii, gdy przygody Hawkins w końcu dobiegną końca.

17 lutego 2022 r. bracia Duffer potwierdzili, że 5. sezon Stranger Things będzie ostatnim.

„Siedem lat temu zaplanowaliśmy całą fabułę dla Stranger Things. W tamtym czasie przewidywaliśmy, że historia będzie trwać od czterech do pięciu sezonów” – napisali w oświadczeniu. „Okazała się jdnak zbyt duża, aby zawrzeć ją w czterech sezonach, ale – jak wkrótce przekonacie się sami – teraz pędzimy w kierunku naszego finału”.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.