Soundmoji: Emoji wreszcie mają głos: nowa funkcja na Messenger

Ten artykuł przeczytasz w minutę

5
MĘSKA FORMA
MĘSKA FORMA
Soundmoji: Emoji wreszcie mają głos: nowa funkcja na Messenger
/

Każdego dnia ludzie wysyłają ponad 2,4 miliarda wiadomości z emotikonami na Messengerze. Emotikony dodają barw i energii do rozmów, a my polegamy na nich, aby wypowiadać to, czego nie potrafimy słowami. A teraz wyobraź sobie, że gdyby twoje emotikony mogły mówić, jaki wydałyby dźwięk? Przedstawiamy najnowsze narzędzie do ekspresji Messengera: Soundmojis. 

 

Czym jest Soundmoji?

To emoji następnego poziomu, które umożliwia wysyłanie krótkich klipów dźwiękowych na czacie Messengera. Od klaskania ?, świerszczy ?, bębnów ?i złowrogiego śmiechu ?, po klipy dźwiękowe ulubionych wykonawców oraz ulubionych programów telewizyjnych i filmów.

Aby sprawdzić Soundmojis, przejdź do aplikacji Messenger, rozpocznij czat, dotknij buźki, aby otworzyć menu wyrażeń i wybierz ikonę głośnika. Stamtąd możesz przeglądać i wysyłać swoje ulubione Soundmojis raz za razem.

Soundmoji – biblioteka wielu efektów dzwiękowych

Właściciel aplikacji uruchamia całą bibliotekę Soundmoji, którą Messenger będzie regularnie aktualizować o nowe efekty dźwiękowe. Każdy dźwięk jest reprezentowany przez emotikon, zachowując w grze wszystkie emotikony wizualne, które wszyscy kochamy, jednocześnie wprowadzając do nich dźwięk.

Soundmoji
Messenger

Soundmoji – kiedy premiera?

Messenger wypuścił nową funkcję w Światowy Dzień Emoji, tj. 17 lipca 2021 r. i systematycznie trafia na telefony użytkowników. Jeśli jeszcze nie widzicie opcji Soundmoji, spróbujcie zaktualizować aplikację i czekać na dalszy rozwój sytuacji – jak wiadomo nie od dziś nowe funkcje zawsze są wprowadzane stopniowo!

5 Komentarze
 1. Tomek mówi

  To może być ciekawa opcja 😀 u mnie jeszcze jej nie ma 🙁

 2. Aga mówi

  O kurcze! To czekam na aktualizację ?

 3. Aga mówi

  O kurcze! To czekam na aktualizację ??

 4. Michał mówi

  Ale fajne!

 5. binance us mówi

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.