Soundmoji: Emoji wreszcie mają głos: nowa funkcja na Messenger

Ten artykuł przeczytasz w minutę

4

Każdego dnia ludzie wysyłają ponad 2,4 miliarda wiadomości z emotikonami na Messengerze. Emotikony dodają barw i energii do rozmów, a my polegamy na nich, aby wypowiadać to, czego nie potrafimy słowami. A teraz wyobraź sobie, że gdyby twoje emotikony mogły mówić, jaki wydałyby dźwięk? Przedstawiamy najnowsze narzędzie do ekspresji Messengera: Soundmojis. 

 

Czym jest Soundmoji?

To emoji następnego poziomu, które umożliwia wysyłanie krótkich klipów dźwiękowych na czacie Messengera. Od klaskania 👏, świerszczy 🦗, bębnów 🥁i złowrogiego śmiechu 👻, po klipy dźwiękowe ulubionych wykonawców oraz ulubionych programów telewizyjnych i filmów.

Aby sprawdzić Soundmojis, przejdź do aplikacji Messenger, rozpocznij czat, dotknij buźki, aby otworzyć menu wyrażeń i wybierz ikonę głośnika. Stamtąd możesz przeglądać i wysyłać swoje ulubione Soundmojis raz za razem.

Soundmoji – biblioteka wielu efektów dzwiękowych

Właściciel aplikacji uruchamia całą bibliotekę Soundmoji, którą Messenger będzie regularnie aktualizować o nowe efekty dźwiękowe. Każdy dźwięk jest reprezentowany przez emotikon, zachowując w grze wszystkie emotikony wizualne, które wszyscy kochamy, jednocześnie wprowadzając do nich dźwięk.

Soundmoji
Messenger

Soundmoji – kiedy premiera?

Messenger wypuścił nową funkcję w Światowy Dzień Emoji, tj. 17 lipca 2021 r. i systematycznie trafia na telefony użytkowników. Jeśli jeszcze nie widzicie opcji Soundmoji, spróbujcie zaktualizować aplikację i czekać na dalszy rozwój sytuacji – jak wiadomo nie od dziś nowe funkcje zawsze są wprowadzane stopniowo!

4 Komentarze
 1. Tomek mówi

  To może być ciekawa opcja 😀 u mnie jeszcze jej nie ma 🙁

 2. Aga mówi

  O kurcze! To czekam na aktualizację 🙊

 3. Aga mówi

  O kurcze! To czekam na aktualizację 🙊🤗

 4. Michał mówi

  Ale fajne!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.