Snoop Dogg wchodzi w biznes z hot dogami

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Snoop Dogg najwyraźniej planuje wypuścić własną linię hot dogów o bardzo wdzięcznej nazwie „Snoop Doggs”.

Prawnicy 50-letniego rapera złożyli w grudniu 2021 roku w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych wniosek o rejestrację federalnego znaku towarowego dla terminu „Snoop Doggs”, mówiąc, że planuje używać go do sprzedaży hot-dogów, różnych rodzajów kiełbasek i innych produktów.

Speak Media on Twitter: "A Snoop Dogg hot dog certainly beats the @Tesco meal deal for lunch doesn't it? #LifeinE1 #OnlyinShoreditch https://t.co/P47FD9T3Ns" / Twitter

Jest to najnowsze z długiej linii przedsięwzięć konsumenckich, które Snoop Dogg stworzył w ostatnich latach, być może zainspirowany jego koleżanką, Marthą Stewart.

W 2015 roku samozwańczy miłośnik marihuany założył firmę konopną Leafs by Snoop. W 2018 roku wydał własną książkę kucharską zatytułowaną „Od kanciarza do kucharza: przepisy z kuchni Szefa Dogga” (ang. “From Crook to Cook: Platinum Recipes from Tha Boss Dogg’s Kitchen”). W 2020 roku wypuścił własną linię alkoholi o nazwie „Indoggo Gin”, a także czerwone wino Snoop Cali z 19 Crimes.

Jednak decyzja o wejściu do branży hot dogów może być zaskoczeniem dla fanów Snoop Dogga po tym, jak w 2016 roku pojawił się na pierwszych stronach gazet dzięki występowi w „Jimmy Kimmel Live!”, podczas którego raper dowiedział się, jak powstają hot dogi.

Pod koniec odcinka Snoop wykrzyknął: „To hot dog!? Och, bo ja nigdy nie zjem matki k… – królewskiego hot doga! Jeśli tak robią hot dogi, to nie chcę. Jestem dobrym człowiekiemtubu.”

 

 

 

 

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.